Lilland

Regisztráció dátuma: 2022. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2022. május 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2022. július 22.

Ezt a terméket tinédzserként használva jó volt ! Most már nem rajongok úgy érte, persze ennek az oka! Méghozzá az, hogy egy bizonyos kor fölött nem lesz ugyanaz a hatása, mint egy tinédzser esetében! Nekem sajnos nem vált be már! Levágattam a hajam, rövidebbre sikeredett és rendesen ritkított a fodrász, tépett fazonú frizurám lett, eleinte bejött első hajmosasig! Gondoltam elkezdem ápolni ezzel a módszerrel, hogy bemasszirozom a langyos ricinus olajat a fejbőrömbe és folpack törölköző reá, másnap megmosom és használok Bánfi sampont és hajszeszt! Semmi különös változás nem történt! Több hónapig használtam majd most ott tartok hogy a hajam töredezett, ápolt picit hosszabb hajat szerettem volna! Nem sikerült!

Diprosalic Oldat

Diprosalic Oldat
2022. július 22.

Amikor atopias dermatitiszt alkapitanak meg valakinél akkor ezt is fel szoktak írni! Ennek használata úgy a legjobb hogy egy fültisztító palcikara teszünk a felrázott oldatból és úgy visszük rá a fehér plakkokra, kívülről bekenjuk csak a pakkot az bőrt nem szabad! Lehámlasztja! Mindenhol fül környékén bárhol a bőr felhalmozodasokbol álló kis kinöveseket!

Naturland Detergens Sulfuratum

Naturland Detergens Sulfuratum
2022. július 22.

Nagyon jó sampon kiadós, vény nélkül kapható, elfogadható áron! Használat előtt egy sima samponnal kezdem el a hajmosast, ami van itthon leöblítem majd ebből egy kis mennyiséget a hajam tövébe masszitozok az ujjbegyeim segítségével, közben langyos vizet lögybölök hozzá tenyérrel és krémes habot kapok, azzal atmasszíozom a fejem bőrét! Várok 5 percet és lemosom ezt mégegyszer megismetlem! Ezután kötelező a hajbalzsam 3honapos kúrát szoktam tartani, amikor érzem, és látom hogy viszket, fejtetőn zsíros három naponta mosni kellene vagy minden nap! Akkor ezt használom! Nekem sokat segített nincs por a pólómon fesülködés után ha végig csinálom a szokásos időt! Akinek atopias dermatitisze van annak külön lehet kikevertetni balzsamot is ez mellé ! Ez mellé! Az úgy nagyon látványosan hamlasztja a korpás erősen megvastagodott fejbőrt!