Lillayumi

Regisztráció dátuma: 2014. november 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Advance Techniques Hajerősítő és Védő Öblítést Nem Igénylő Hajápoló

Avon Advance Techniques Hajerősítő és Védő Öblítést Nem Igénylő Hajápoló
2015. január 25.

Szuperjó! Vékonyszálú, melírozott, töredezésre hajlamos, hullámos hajam van, aminek különösen nem tesz jót a fésülés, szárítás. Ez az ápoló viszont újjáéleszti hamvaiból :D Hajat mosok, (nem haszálok balzsamot) és utána a törölközőszáraz hajam utolsó 10-20 centijére viszem fel. Így nem zsírosít egyáltalán, visszakapom a hullámaimat, nagyon jó tartást ad, erősít, és később könnyebb kifésülni. Mindenkinek ajánlom, aki hasonló problémákkal küszködik, mint én, tényleg nagyszerű.

Yves Rocher Anti-Hair Loss Hajhullás Elleni Kúra

Yves Rocher Anti-Hair Loss Hajhullás Elleni Kúra
2014. november 22.

A samponnal kombinálva használtam, és megállította a hajhullást, sőt vannak új hajszálaim is. Rendkívül szárít mindenesetre, bár ez nem volt meglepetés, mert ez a hatásmechanizmusa, rá is van írva a dobozára. Erősen zsírosodó hajúaknak biztos tök jó egyébként, hajhullástól függetlenül, mert nagyon lecsökkenti a faggyútermelést.

Alfaparf Active Hairpower Energy Ampulla

Alfaparf Active Hairpower Energy Ampulla
2014. november 1.

Semmire nem voltam allergiás eddig, na erre az lettem. Szóval aki még hajlamos is a túlérzékenységre, vigyázzon, mert ez az anyag allergizál. Nem is használtam tovább, átadtam másnak, de neki meg csak szimplán nem használt.