Lillie

Regisztráció dátuma: 2017. április 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. április 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 10 vétel
Megnézem

Garnier Firming Care Azonnali Bőrfeszesítő Testápoló

Garnier Firming Care Azonnali Bőrfeszesítő Testápoló
2018. február 6.

Ez és a kistestvére is hű társam. Jelenleg egy életmódváltás projektben vagyok, ahol eddig 23 kilót sikerült fogynom. Folyamatosan keresem azokat a termékeket, amelyek segítenek a bőrömnek követni ezt a fogyást... nyilván csodák nincsenek de úgy érzem, hogy sokat segít ebben a nemes feladatban. Ennyiért a legjobb választás. Eddig 3 flakonnal használtam el, csak azt sajnálom, hogy gyorsan fogy :D de legyen ez a legnagyobb baja ;)

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra
2018. február 6.

Most fogyott el, ami azért meglepő mert agusztusban vettem. Szóval simán kitartott 6 hónapig pedig mindig kétszer samponozok. Nagyon szeretem az illatát és a kivitelezése megér 100 csillagot ez a nyomkodós kiszerelés hatalmas ötlet. A hajamra csupa jó hatással volt. A teljes termékcsaládot használom, tudom, hogy borsos az ára de nagyon megéri. Szebb lett a hajam és ezt sokan észreveszik :)

The Body Shop Kókuszos Ajakvaj

The Body Shop Kókuszos Ajakvaj
2018. január 29.

Fehér lesz tőle a szám így inkább éjszakára használom. Nem tapasztalalom azt, hogy hatékonyabb lenne, mint más ajakápoló így biztos nem fogom újravenni. Azt hittem tetszeni fog, hogy újjal viszem fel de az, hogy valami kis darabkák vannak benne külön megnehezíti a kellemes felvitelt.

1 MÁRKA