Lillla31

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 9.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 9.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Clive Christian Noble Collection Vii Cosmos Flower

Clive Christian Noble Collection Vii Cosmos Flower
2021. január 5.

Nerolis mintával kezdődött a találkozásunk. Eleinte nagyon furcsa illata volt, szerintem a Clive-oknak a virág illatát szokni kell. A parfüm az elején egy fonnyadt virágcsokor illattal indít, majd átmegy nekem Dior Hypnotic Poison-ban, csak puhábban. Összességében nagyobb a füstje, mint a lágja ennek az illatnak. Ha megnézzük az árát, abszolút nem éri meg, sem különlegességében, sem tartósságában. El fogom használni, mert nagyon drága, de nem lesz a kedvencem.

Creed Love In White

Creed Love In White
2020. június 24.

Abszolút szerelem nyárra. Első felfújásra Fabulon naptej illata van, visszarepített a gyerekkori Balaton partra egy pillanat alatt. Tetszik a harsány, hűvös nyitány, de a vaníliás, rízses leszáradásért is odavagyok. A parfüm különböző stációin látszik, mennyire igényesen és szépen megformált illat. Semmi disszonancia nincs benne, szép kerek egészet alkot. Egy olyan illat, ami nagyon rendben van. Nem erőlködik, nem akar kitűnni, a maga visszafogott módján létezik.

Pat McGrath Labs Fetisheyes Mascara

Pat McGrath Labs Fetisheyes Mascara
2019. december 14.

Update: Black Friday alkalmával 25%-kal olcsóbban jutottam hozzá, kb 7000 Ft volt, nem kellett vámot fizetni és ingyenesen szállították Magyarországra, ezért újból beadtam a derekam és milyen jól tettem. Össze se lehet hasonlítani az előző YSL spirálommal. Ez egy csoda! Dúsít, göndörít és annyi réteget elbír a szempilla, amennyit nem szégyellek feltenni :) Biztos, hogy nem fogok többet kísérletezni mással!

Pat McGrath termékeiért oda meg vissza vagyok, ezért minden újdonságot megveszek, a pénztárcám nagy bánatára. Mondjuk, úgy vagyok vele, ha minőségi a termék, inkább kifizetem érte a drága vételárat, mert tuti nem fogok csalódni. Sajnos, pont szempillaspirál téren alakult úgy többször a helyzet, hogy a drága és agyonhype-olt terméket megvétel után legszívesebben a kukába dobtam volna, annyira rossz volt. Ez a spirál viszont kifejezetten jó vételnek bizonyult. Eye Extasy kit része volt, mini paletta és pigment mellett egy mini spirál. A keféje nekem egy kicsit nagyobb a megszokottnál, de nem bumfordi és el lehet érni vele minden pillát. Nem vesz fel túl sok festéket, és szép fekete színe van. Dúsít, hosszabbít és egy kicsit göndörít is. Tetszik benne továbbá, hogy nem kócolja össze a pillákat, hanem soros műszempilla jellegűre formázza. Örülök, hogy nincs benne illatanyag, mert az előző spirálomban nagyon zavart az intenzív rózsaillat. Pár órás használat után a szemöldök alatt lehet nyomot hagy, de amúgy nem maszatolódik és könnyű leszedni. Összességében szuper spirál, de még nem döntöttem el, újraveszem-e, ha elfogy, mert kicsit macerás a beszerzése.