Lillla31

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 9.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 9.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Pat McGrath Labs Fetisheyes Mascara

Pat McGrath Labs Fetisheyes Mascara
2019. május 30.

Pat McGrath termékeiért oda meg vissza vagyok, ezért minden újdonságot megveszek, a pénztárcám nagy bánatára. Mondjuk, úgy vagyok vele, ha minőségi a termék, inkább kifizetem érte a drága vételárat, mert tuti nem fogok csalódni. Sajnos, pont szempillaspirál téren alakult úgy többször a helyzet, hogy a drága és agyonhype-olt terméket megvétel után legszívesebben a kukába dobtam volna, annyira rossz volt. Ez a spirál viszont kifejezetten jó vételnek bizonyult. Eye Extasy kit része volt, mini paletta és pigment mellett egy mini spirál. A keféje nekem egy kicsit nagyobb a megszokottnál, de nem bumfordi és el lehet érni vele minden pillát. Nem vesz fel túl sok festéket, és szép fekete színe van. Dúsít, hosszabbít és egy kicsit göndörít is. Tetszik benne továbbá, hogy nem kócolja össze a pillákat, hanem soros műszempilla jellegűre formázza. Örülök, hogy nincs benne illatanyag, mert az előző spirálomban nagyon zavart az intenzív rózsaillat. Pár órás használat után a szemöldök alatt lehet nyomot hagy, de amúgy nem maszatolódik és könnyű leszedni. Összességében szuper spirál, de még nem döntöttem el, újraveszem-e, ha elfogy, mert kicsit macerás a beszerzése.

Lancôme La Nuit Tresor

Lancôme La Nuit Tresor
2018. december 11.

Teljesen véletlen botlottam bele ebbe az illatba, és annak ellenére h szeretik ráragasztani a mainstream vonalat, nekem szerencsére teljesen mást jelent. Imádtam a Lancome Miracle Forever illatát, és engem arra emlékeztet. Mintha lenne benne egy kis csillagánizs és fekete ribizli, nagyon nagyon finom számomra, kolléganőm viszont reggel úgy jött be az irodába, hogy mi ez a vattacukor szag. :) Nem sértődtem meg, csak meglepett, egy illatot milyen sokféleképpen tudunk interpretálni. Finom, komfortos parfum, ruhán nagyon tartós, magamon viszont nem érzem sokáig, de más igen. :)

By Terry Hyaluronic Hydra-Powder

By Terry Hyaluronic Hydra-Powder
2018. december 1.

Itt vettem egy nagyon kedves krémmániástól, innen is köszi, Nina 69 :). Nagyon furi ez a púder, de imádom. Én szem alá, illetve homlokra szoktam tenni, szigorúan extra minimális adagot. Kellett idő, amíg megtanultam, mikor nem fog összeveszni a bronzosítómmal illetve, hogy tudok kontúrozni, mert felülír mindent Őfehérsége. Viszont, ha megtanulja az ember lánya, mennyi az annyi, illetve mikor érdemes feltenni, mínusz 5-10 évet lehet letagadni. Eszméletlen, hogy mikor megérintettem az arcom véletlenül azokon a részeken ahove feltettem, még 10 órával a felvétel után is olyan selymes volt, hogy öröm volt tapogatni magam. Nagyon erős a blurring hatása, szuper jó t-zónában és nagyon tartós. Másik pozitívuma, hogy tényleg nagyon-nagyon kevés kell belőle.