Lillla31

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 9.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 9.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Creed Love In White

Creed Love In White
2020. június 24.

Abszolút szerelem nyárra. Első felfújásra Fabulon naptej illata van, visszarepített a gyerekkori Balaton partra egy pillanat alatt. Tetszik a harsány, hűvös nyitány, de a vaníliás, rízses leszáradásért is odavagyok. A parfüm különböző stációin látszik, mennyire igényesen és szépen megformált illat. Semmi disszonancia nincs benne, szép kerek egészet alkot. Egy olyan illat, ami nagyon rendben van. Nem erőlködik, nem akar kitűnni, a maga visszafogott módján létezik.

Pat McGrath Labs Fetisheyes Mascara

Pat McGrath Labs Fetisheyes Mascara
2019. december 14.

Update: Black Friday alkalmával 25%-kal olcsóbban jutottam hozzá, kb 7000 Ft volt, nem kellett vámot fizetni és ingyenesen szállították Magyarországra, ezért újból beadtam a derekam és milyen jól tettem. Össze se lehet hasonlítani az előző YSL spirálommal. Ez egy csoda! Dúsít, göndörít és annyi réteget elbír a szempilla, amennyit nem szégyellek feltenni :) Biztos, hogy nem fogok többet kísérletezni mással!

Pat McGrath termékeiért oda meg vissza vagyok, ezért minden újdonságot megveszek, a pénztárcám nagy bánatára. Mondjuk, úgy vagyok vele, ha minőségi a termék, inkább kifizetem érte a drága vételárat, mert tuti nem fogok csalódni. Sajnos, pont szempillaspirál téren alakult úgy többször a helyzet, hogy a drága és agyonhype-olt terméket megvétel után legszívesebben a kukába dobtam volna, annyira rossz volt. Ez a spirál viszont kifejezetten jó vételnek bizonyult. Eye Extasy kit része volt, mini paletta és pigment mellett egy mini spirál. A keféje nekem egy kicsit nagyobb a megszokottnál, de nem bumfordi és el lehet érni vele minden pillát. Nem vesz fel túl sok festéket, és szép fekete színe van. Dúsít, hosszabbít és egy kicsit göndörít is. Tetszik benne továbbá, hogy nem kócolja össze a pillákat, hanem soros műszempilla jellegűre formázza. Örülök, hogy nincs benne illatanyag, mert az előző spirálomban nagyon zavart az intenzív rózsaillat. Pár órás használat után a szemöldök alatt lehet nyomot hagy, de amúgy nem maszatolódik és könnyű leszedni. Összességében szuper spirál, de még nem döntöttem el, újraveszem-e, ha elfogy, mert kicsit macerás a beszerzése.

Lancôme La Nuit Tresor

Lancôme La Nuit Tresor
2018. december 11.

Teljesen véletlen botlottam bele ebbe az illatba, és annak ellenére h szeretik ráragasztani a mainstream vonalat, nekem szerencsére teljesen mást jelent. Imádtam a Lancome Miracle Forever illatát, és engem arra emlékeztet. Mintha lenne benne egy kis csillagánizs és fekete ribizli, nagyon nagyon finom számomra, kolléganőm viszont reggel úgy jött be az irodába, hogy mi ez a vattacukor szag. :) Nem sértődtem meg, csak meglepett, egy illatot milyen sokféleképpen tudunk interpretálni. Finom, komfortos parfum, ruhán nagyon tartós, magamon viszont nem érzem sokáig, de más igen. :)