Lills

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2020. november 19.

Nem vagyok kibékülve a márkával, ennek ellenére ezt a pakolást (és a papayásat) már párszor újravettem. Ár-érték arányban szerintem egyik legjobb, az összetevői sem tragikusak, és hatékony! Én hagyományos hajpakolásként használom, szóval fennhagyom 10-30 percig, ahogy kedvem tartja, és nagyon szép puha, kifésülhető, de mégis könnyed lesz a hajam utána. Jó nagy adag, szóval sokáig elég, bár vigyázni kell vele, mert elég tömény állaga van, könnyű túlzásokba esni. És a banán illattól sem kell megrémülni, nem lesz utána napokig banán illatú az ember :) Inkább édeskés illat marad utána.

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum

Aromax Liposzómás Hyaluron Szérum
2020. november 19.

Kedvenc szérumom jelenleg! Este szoktam használni (bár legszívesebben egész nap ezzel kenegetném magam), villámgyorsan beszívja a bőröm, semmi ragacsosságot nem hagy. Nem olajos, nagyon kis könnyű állaga van. Reggel pedig pihe-puha arcbőrrel ébredek :) Különösebben nincs sok ráncom, de egyszerűen feltöltötten látom tőle a bőröm, nem hiszem, hogy egyhamar lecserélem.

Olivia Pálmarózsa-Narancs Dezodor

Olivia Pálmarózsa-Narancs Dezodor
2020. november 6.

Látom nem én vagyok az egyetlen, akinek nem vált be ez a termék... Olyan dezodort szerettem volna, aminek szépek az összetevői, alkohol-alumínium stb mentes, ezért esett erre a termékre a választásom. Nem vagyok különösebben izzadós típus, nem különösebben volt ezzel eddig problémám, de ettől a dezodortól konkrétan jobban izzadok, és büdösebb vagyok, mint nélküle. Néhányszor próbálkoztam vele, de minden egyes használat után napokig, vagy akár hetekig (!) rossz szagom volt, akár használtam más dezodort, akár nem. Már kezdtem aggódni, hogy velem van valami baj.. látom, nem vagyok ezzel egyedül.
Nagy csalódás :(