Lills

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Colab Dry Shampo Unicorn Fragrance

Colab Dry Shampo Unicorn Fragrance
2019. november 23.

Nekem ez nem :( Unikornisos szupercuki csomagolással mindig meg lehet győzni, gondolom kipróbálom, de ennyi az össz pozitívum. Lényegében semmit sem csinál a hajammal, szinte ugyanolyan zsíros marad a hajtő, mintha semmit nem fújtam volna rá. Egyáltalán nem emeli meg a hajtöveket, nem érzem frissebbnek a hajam, sőt sokkal jobban gubancolódik utána (Batiste-nél nem tapasztaltam ezt). Az illata nem rossz, de felejthető, összességében kidobott pénz.

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2019. november 23.

Nagyon szeretem a Batiste termékeit, és ez is hozta az elvárt hatást. 2-3 nappal ki lehet tolni vele a hajmosást, eltünteti a zsíros hatást a hajtőről, frissnek érzem tőle a hajam, semmi kellemetlen ragacsos érzés. Az illata viszont nekem nem volt cseresznyés, még egy picit sem emlékeztetett rá, amit nem bántam, csak hát na.

Batiste Dry Shampoo Blush

Batiste Dry Shampoo Blush
2019. november 23.

Mostanában végigpróbálgattam pár szárazsampont (csak mostanában szembesültem áldásos hatásaival) és egyértelműen a Batiste a legjobb! Nagyon szépen eltünteti a zsíros hatást a hajtövekről, és nem lesz fura, kellemetlen tapintású utána a haj (mint pl az Isana termékétől). Illata is tetszik, tartós de nem tolakodó, és kifejezetten sokáig tart a hatása. Én akár 2-3 nappal is ki tudtam tolni a hajmosást, ami azért elég jó.
Szóval, csak a Batiste.