Lills

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. május 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Alverde Aqua Hydro Waschgel Meeresalge

Alverde Aqua Hydro Waschgel Meeresalge
2019. július 28.

Már megvan egy ideje, de valahogy sosem akaródzott használni, mindig micellás vízzel mostam le a sminkem, valamiért volt bennem egy olyan érzés, hogy a megfelelő tisztításhoz kell a vattakorong enyhe dörzsölő hatása. Viszont egyszer elfogyott az aktuális sminklemosóm, nem volt más, elővettem ezt. Minimális mennyiséget használok belőle az előre picit bevizezett arcomon, és olyan szépen leszedi a sminket, hogy még így hetekkel az első használat után is meg tudok lepődni, hogy semmi szempillaspirál maradékot nem hagy fent, pedig csak épphogy áttörölgetem a szemem és a bőröm az ujjaimmal, semmi dörzsölő hatás nem kell. Bár nem hiszem, hogy újra fogom venni (nem szeretem ha alkohol van egy termékben, pláne ha ennyi, valószínűleg csak elnéztem valamit, amikor vettem) de elhasználom mindenképp. Nálam nem szárít (bár így nyáron nem is vagyok rá hajlamos), az illata kellemes, és az ára is nagyon kedvező.

Palmolive Purifying Clay Tusfürdő

Palmolive Purifying Clay Tusfürdő
2019. július 28.

Ajándékba kaptam egy ilyet még pár hónapja, egyébként igyekszem SLS és társai mentes tusikat használni, de gondoltam teszek vele egy próbát, ha már ajándék volt, és amúgyis tetszett az illata. Igazából semmi rosszat nem tudok mondani - jól habzik, tisztít, a kis radírozó szemcsék nélkül meglettem volna, de hát mindig kell valami extra. Az illatát végig imádtam, viszonylag sokáig megmarad a bőrömön (pedig ez nem jellemző) és azt kell hogy mondjam, nagyon kis puha a bőröm mostanában, bár ezt nem tulajdonítanám teljes mértékben a tusfürdőnek, de biztosan nem rontott az összképen. Újravenni nyilván nem fogom, de összességében nem rossz, kicsit ilyen nosztalgikus érzés volt újra Palmolive-vel zuhanyozni :D

Max Factor Gel Shine Lacquer

Max Factor Gel Shine Lacquer
2019. január 26.

Az 55-ös Sparkling Berry van meg, ami egy nagyon szép mély bordó. Mivel alapvetően géllakkozok, ezért én inkább lábon használok sima körömlakkot, és nekem ott nagyon bevált ez a lakk. Szépen fed, nem marad csíkos igazából egy rétegben sem, de jobb a kettő. Állaga, tartóssága is tökéletes számomra, nem pattog le, sokkal kevésbé kopik, mint más lakkok, és gyorsan szárad (azért az Essie-t nem körözi le). Az ecsete lábujj pingáláshoz tökéletes, mivel pici és precízen lehet használni, nem kenem vele össze a teljes lábujjamat. Kézre használva lehet, hogy nem a legpraktikusabb, viszont lábra teli találat!