LillSkybour

Regisztráció dátuma: 2018. január 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. január 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Unlimited Instant Lift Szempillaspirál

Avon Unlimited Instant Lift Szempillaspirál
2022. szeptember 9.

Nekem egész nap fent van, nem pereg, nem kenődik. Viszont vízbázisú arclemosóval könnyen lejön. Picit össze ragadnak tőle a pillák de nem vészes. Szeretem.

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-In Conditioner

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-In Conditioner
2022. június 14.

Imádom! Puhává, selymessé teszi a hajam, finom az illata. Vékonyszálú, festett hajamat szépen rendbe tette, a reconstruction samponnal használom. Hajszárítás közben megy rá egy kevés olaj, tökéletes! Kb diónyit teszek a törölköző száraz hajamra, nekem egyáltalán nem lesz ragacsos, nem nehezíti el, sőt még "kéri" a hajam, ha nem teszek eleget :)

Alfaparf Semi Di Lino Reconstruction Reparative Low Sampon

Alfaparf Semi Di Lino Reconstruction Reparative Low Sampon
2022. június 14.

Nagyon szeretem. Előtte olcsó drogériás samponokat használtam, ég és föld a különbség. Sajnos gyorsan zsírosodik a fejbőröm, hajmosást nem tolja ki látványosan, de nem lesz vállalhatlan már a 2.napon, ahogy eddig. Nem lesz durva tapintású hajmosás közben a hajam, mintha hagyna rajta egy réteget, mégsem nehezíti el egyáltalán. Lassan 4 hónapja használom és még kb félig van a flakon, pedig 2-3 naponta mosok hajat. Szépen rendbejött a festett, vékonyszálú hajam, persze használok mellette kondicionálót, leave int, olajat. Tökéletes!