lilluc26

Regisztráció dátuma: 2019. május 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2019. május 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Sanex Advanced Atopiderm Tusfürdő

Sanex Advanced Atopiderm Tusfürdő
2019. május 12.

Spanyolországban vettem, azóta is ez a kedvenc tusfürdőm. Puhává varázsolja a bőrt már az első használat után is, olyan érzést hagy maga után mintha már testápolóval is bekentem volna magam. Nem atópiás hajlamú a bőröm, ezért nem tudom, hogy arra mennyire válik be, de napozás után tökéletesen táplálja a bőrt. Az illatát pedig imádom!

Schwarzkopf Professional Goodbye Yellow

Schwarzkopf Professional Goodbye Yellow
2019. május 5.

Erősen szőkített, hideg árnyalatú hajra kötelező! Nagyon szépen tompítja a sárga árnyalatokat a hajban. Hosszabb ideig fennhagyva az extra világos tincseknek lilás árnyalatot adhat, ami azonban egy második sima samponnal történő mosás után kijön. Én először alaposan hajat mosok egy másik samponnal, majd másodszor gumikesztyűben ezzel. A hajvégekre is teszek és pár percig fennhagyom. Gumikesztyű használata mindenképpen javasolt, mert beszínezheti a körömágyat. Hosszú távon kicsi száríthatja a hajat, ezért a balzsamon felül mindig pakolást is teszek a hajamra (BlondMe - hideg szőkére valót). Most rendeltem a Notionórol 1000 ml-es kiszerelést, nekem ennyire bevált :)

The Body Shop Himalájai Tisztító Agyagos Arcmaszk

The Body Shop Himalájai Tisztító Agyagos Arcmaszk
2019. május 5.

Remekül tisztít, pihepuha bőrt hagy maga után. Hatásat a kozmetikai kezeléshez tudnám hasonlítani. Ugyanakkor száraz és enyhén rozaceás a bőröm, amire ez nem a legjobb választás, alig tudtam elég hidratáló krémet az aromra tenni. Ez nem a termék hibája, nekem kellett volna gondosabban válogatnom, anyukámnak ugyanis remekül bevált a zsíros bőrére.