lillus09

Regisztráció dátuma: 2017. február 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. február 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Neutrogena Hydro Boost Water Gel

Neutrogena Hydro Boost Water Gel
2021. április 18.

Az egyik beauty gurunál láttam és ezért vettem meg. Valóban igaz, amit előttem írtak, a parfüm miatt irritálható lehet. Hál isten engem nem bánt. Nagyon könnyed, hiszen a nevében is benen van, hogy water gel. Hasonló a Clinique krémjéhez de még annál is folyósabb. Nekem olajas szeborreás dermatitisz típusú a bőröm, ezért szeretem a nem zsíros krémeket. Igazából rétegzős rutinban jó, ha kenek még alá hialuronsavas szérumot, önmagában nem táplál eléggé. Télen használtam lehet nyáron jobb lesz, most volt glamour kupon vettem még 1 tégelyt. Egyszerű, mindennapi krémnek szerintem nem rossz.

NIOD Ethylated L-Ascorbic Acid 30% Network

NIOD Ethylated L-Ascorbic Acid 30% Network
2021. február 11.

En is tobbfele c-vitaminos szerum hasznaltam mar, koreait, magyart, Image-t de egyiknek sem volt ilyen magas szazaleku hatoanyaga. Ezt egyik skinkcare expert sem ajanlja mert nagyon erzekenyit. Amit alairok, meg igy rutinos c-vitaminos szerum hasznalokent is, hiszen kipirosodik az orcam koruli resz. Ezert nagyon keveset teszek fel. A masik hogy olyan vastag, olajos szerum, nehezen szivodik fel. Az en kozmetikusom nem is ajanlja h az olajos boromre olajos cuccokat kenegessek. Pattanas utani folthalvanyitas lenne a fo celom, nem tudom mennyire hasznal mert kenek retinolt is, de szerintem valamelyest halvanyit. Szerintem a novemberi black friday akcioban ujra fogom venni, mert sokaig eleg.

Akneroxid 100 mg/g Gél

Akneroxid 100 mg/g Gél
2021. február 11.

Egy-két hónapja használom, de amikor először felkentem, hiába olvastam el a véleményeket, amelyek óvatosságra intettek, bekentem az egész arcomat és pár óra múlva szénné égetett ,mintha napszúrást kaptam volna. Alapból nem érzékeny a bőröm, ezért próbálkoztam ilyen drasztikusan. A legtöbben azt írják le kell mosni, viszont én úgy haszontalannak tartom. Az első próbálkozás után már csak a problémás területekre kentem fel vékonyan egész éjszakára. Szépen visszahúzza a növekvő nagy puklikat bár több napig kitartóan kenem, de csak vékonyan, 3-4 nap után tapasztaltam pici hámlást. De azért nem tünteti el őket maradéktalanul, és nem akadályozza meg újabb pattanások megjelnését. Így én is azt vallom, nem rossz de én többet vártam, egy próbát mindenképpen megér.