Best of Beauty 2019

lillus09

Regisztráció dátuma: 2017. február 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. február 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lee Stafford Bleach Blondes Conditioner

Lee Stafford Bleach Blondes Conditioner
2019. június 21.

Kifejezett a balayage technikával szőkített hajamra kerestem balzsamot, amit a Close szalonban csináltatok, ahol a Davines márka festékeit használják, amelyek természetes összetevőjüek, így nagyon minimálisan érzem, hogy száraz lenne a hajam, színkorrekcióra egyáltalán nincs szükségem. A Müllerben éppen akciós volt. Pár hete használom, a szaga kicsit furcsa, férfi parfüm illatra emlékeztet. Igazából valamivel selymesebb a hajam és nem olyan sprőd a vége, hetente 2-3 alkalommal használom. Hajtövekre nem kenek, kizárólag a félhosszú hajam közepétől használom. De szerintem ugyanezt tudja a Balea professional szőke hajra való balzsamja, és az kb. 10000 ft-al olcsóbb. Viszont szeretek mindig újdonságot kipróbálni, amit ígér nagyjából betartja.

H&M Bronzosító

H&M Bronzosító
2019. június 21.

Meglepően konstatáltam a drogériákban, hogy alig-alig találok bronzosítót a márkáknál. Itteni kutatások és vélemények alapján esetett erre a választásom, előtte egy Missyln-t használtam, amivel a legnagyobb problémám a tartósság volt 2-3 óra múlva eltűnt a csodás barnás szín az arcomról. Sajnos ennél is ez történik, lehetne tartósabb. Általában a Rimmel matt púderét használom előtte, de nem javít a tartósságon. Felvitele nem egyszerű, nagyon pigmentált, sokat tud felvenni egy nagy púder ecset, még kísérletezek a passzoló ecset megtalálásával. Egyébként a színe természtes, napbarnított hatást nyújt a fehér arcomon, a csillámok egyáltalán nem vehetőek észre. A külseje nekem is tetszik, strapabíró, sminktáskában simán lehet tárolni.

Kiko Unlimited Double Touch Lipstick

Kiko Unlimited Double Touch Lipstick
2019. június 21.

Csatlakozok az előttem szólóhoz, ahhoz képest, hogy szájfény meglepően tartós. Egyik barátnőmnek volt piros, és az ő javaslatára vettem meg, mert tartósnak mondta. Én egy nude, barnás árnyalatot választottam, imádom ahogy felkenem és szinte mattra szárad majd órák múlva is ott marad, de azért nem egész nap. Az átlátszó szájfény rész viszont felesleges, és ódivatu is, egyáltalán nem használom. Ha tartósabb rúszt kerestek ez egy nem rossz választás, árban is egészen elfogadható.