lillus09

Regisztráció dátuma: 2017. február 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. február 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1 ELADÓ KRÉM

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2020. július 17.

Már évekkel ezelőtt mikor kijöttek szemezte velük és Glamour napokon mindig akartam venni, de valahogy más sminkcuccokat, rúzsokat, spirálokat vettem és már nem fért bele a büdzsébe. Idén viszont megvettem 2 színt a Rossmanban, a Frontrunnert és Infinite Whiteot. Én hétköznapokon ezeket és a stick jellegű krémes szemhéjfestékeket kedvelem, semmi kedvem szemhéjpúderrel vacakolni, mikor reggel sietek az irodába. Ezt gyorsan az ujjam segítségével fel lehet vinni a szemhéjra, korábban használtam Miss Sportyt és egy spanyol márka a 3ina krémes szemhéjfestékét, ami bombaiztosan fent marad a helyén még 8 óra után is. Gyorsan kell ezzel is dolgozni mert ha rosszul kenjük fel, nagyon nehéz a felesleget leszedni. Az egyik egy csillogó pezsgőszín, a másik egy ezüstös fehér, amit kiválóan lehet a szemzugba elöl benyomogatni, hogy nagyítsa a tekinteten mert nekem mélyen ülő szemeim vannak. Nem tudom milyen volt korábban a formula, de nekem ezek is tartósak, bár mivel még HO-ban dolgozom 8 órát nem tudom, hogy bírnak de 4-5 óráig simán fent vannak. Igaz, a szemhéj ráncokba picit beleül, de ez minden krémes szemhéjfestékre igaz, ilyen a formula de nem feltünő, csak minimálisan észervehető 5 óra után is, ha a tükörben közelről nézegetem. Összességében elégedett vagyok a termékkel és aki nem szereti az ujjal belenyúlást ne vegye meg, nekem ezzel semmi gondom. Újravenném, de szerintem ez 2 szín életem végéig ki fog tartani.

Marionnaud Green Sminklemosó Olaj

Marionnaud Green Sminklemosó Olaj
2020. július 16.

Magdinál láttam a youtubon és már nagyon régen ki akartam próbálni a sminklemosó olajakat, de koreai rendelésekből mindig kimaradt. Tartottam tőlük picit mert nekem enyhén zsíros a t vonalam, de ez valami isteni. Nem vagyok natur termékek híve, de szerintem tök jó, hogy kevés az összetevő és csak a parfüm az ami zavaró lehet. De engem nem zavar, nem vagyok rá érzékeny. Eredetileg a Clinique balzsamját akartam megvenni, de az sokkal drágább, igaz nagyobb mennyiség is és mindenki ódákat zengett róla, de Glamour napokon volt 20% akció a Marionnaudben, így jött velem. Tökéletes lehozza még az erős krémes szemhéjfestéket is, bár vízálló szempillaspirállal még nem próbáltam, nem bántja a szemem, 3-4 pumpa és az egész arcomról lekap mindent, utána vízzel lemosom és jöhet a géles Image arctisztitóm. Nem szerettem mindig külön szemfestéklemosót is használni, a micellás vizekkel meg nehéz lehozni az erősebb szemsminket. Bár még akcióval sem volt olcsó, 4200 az eredeti ára és sajnos csak 150 ml, és ha erősebb a sminkem 4-5 pumpa is kell, szóval lehetne nagyobb kiszerelés. De akcióban tuti újra veszem, első sminkelmosó olajnak tökéletes.

SkinDivision Booster: 15% C Vitamin Koncentrátum

SkinDivision Booster: 15% C Vitamin Koncentrátum
2020. július 16.

Egy hónapja használom, előtte sok más márka C vitaminos szérumját is próbáltam. Hozza az elvártakat, én pattanás utáni hegek halványítására szeretem ezeket az szérumokat. Szépen gyógyítja a friss hegeket és a régieket is, picit ragacsos, de gyorsan beszívódik, nem irritál, én reggelente használom és jön utána még 1 hígabb szérum. Simán lehete rétegezni, az egyetlen bajom vele, hogy csak 20 ml illetve egy pop up boltban vettem, így külön ezt megrendelni nem fogom, de tök jó, hogy magyar márka.