lillus09

Regisztráció dátuma: 2017. február 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. február 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Clinique Pore Refining Solutions Stay-Matte Hydrator

Clinique Pore Refining Solutions Stay-Matte Hydrator
2020. február 23.

Már jó néhány hónapja használom, nagyon különleges a formula. Amikor felkenem olyan púderessé válik az arcbőrömömön, olyan mintha nem használtam volna semmit. A full mattítást azt hozza, de nekem komedós, miteszeres a bőröm és ezen nem változtatott. Nagyon könnyed, de éppen ezért én azt érzem, nem táplál eléggé, 3-4 pumpányit is felteszek az arcomra. Illetve amit nem szeretek, hogy utána ha cc krémet használok, nagyon csúnyán mutat a bőrömön, kihozza a száraz részeket, így inkább éjszakára használom, de akkor meg minek legyen matt a bőröm. Szerintem ez a krém inkább a nagyon zsíros bőrüeknek válhat be.

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash

Garnier Bio Lemongrass Balancing Gel Wash
2020. február 23.

Az én bőröm kombinált és komedók illetve néha gyulladt pattanások is megjelennek az állam körüli részen. Általában egyik lemosotól sem vagyok elhalva, nekem mindegyik ugyanolyan. Ennek jó az illata, könnyed géles formulával rendelkezik és használata után enyhén feszül csak a bőröm, viszont semmit nem változtatott a bőrképemen. Így nem hiszem, hogy újra veszem, de mivel szépek az összetevői és újrahasznosított műanyag a csomagolás így elképzelhető.

Balea Aloe Vera Gesichts Spray

Balea Aloe Vera Gesichts Spray
2020. február 21.

Ezelőtt az Omorovicza permetjét használtam, ami árban kb. háromszorosa, sőt még annál is több de kiváncsi voltam mit tud egy termék az ár tizedjéért. Még csak néhány hete használom de amit első körben le tudok szögezni az az, hogy az Omoroviczának a permetje kiváló, teljesmértékben arcra tervezett, ennek a feje inkább olyan, mint egy testpermet. Viszont én a hatásával elégedett vagyok, ki kell kisérletezni a megfelelő használatot, én arctisztítás után szoktam fújni 3-4szer és viszonylag messziről. Aztán belepaskolom a bőrömbe, várok néhány percet és könnyen felszívodik, jön utána az arcszérum és hidratálókrém. Alapvetően az aloe vera egy nagyon jó hatóanyag és érzem is a bőrömön, hogy az enyhe feszülést az arcgél után azonnal enyhíti. Elképzelhető, hogy újra veszem.