Best of Beauty 2019

Lillus96

Regisztráció dátuma: 2019. június 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. június 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Lacalut Aktív Fogkrém

Lacalut Aktív Fogkrém
2019. július 14.

Nagyon jó fogkrém, és egy tipp: a Müllerben van 100 ml-es, ami még olcsóbb is, mint máshol a 75 ml-es kiszerelésű.

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2019. július 13.

Szuper az összetevő listája, és ígéretei alapján pont az én bőrömnek való. Még csak párszor próbáltam, de tetszik, hogy ilyen folyékony, mert könnyű eldolgozni és nem lesz foltos. Emellett először kicsit olajos a textúrája, ami aztán később az arcon valóban púderessé változik. A bőröm nem fénylik tőle, fedése nem magas, de tényleg ad egy egységes, természetes bőrképet, nyárra pont ilyet kerestem. A nap végéig is bírja az arcon. Hátránya, hogy valószínűleg nem kenünk fel belőle annyit, amennyit kellene, de örülök, hogy találtam egy fizikai, magas faktorszámú és minőségi színezett fényvédőt. Idáig az arcra való, csak fizikai fényvédők iszonyat fehérré meszeltek, és szinte megfulladt alattuk a bőröm. Ennél a terméknél pedig meg sem érzem, hogy az arcomon van, a színből pedig még egy picit sötétet is sikerült választanom, vagy inkább azt mondom, határeset, így nyárra még belefér egy kis barnulás mellett. Nem vagyok az a hófehérke típus, de annyira nem is sötét tónusú a bőröm, így gondoltam a három árnyalat közül a 02-világost választom, persze legjobb lett volna ha előtte kipróbálom vagy legalább látom élőben a színeket, de megkockáztattam enélkül megrendelni. Hát, az úgynevezett világosat nem mondanám világosnak, inkább kreol bőrűeknek ajánlanám. Kiváncsi lennék milyen a 01-natural, de egyelőre elhasználom ezt.

La Roche-Posay Anthelios Anti-Imperfections Napvédő Krém Problémás Bőrre SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Anti-Imperfections Napvédő Krém Problémás Bőrre SPF50+
2019. június 26.

Jó összetevőkkel rendelkező fényvédőt kerestem, és először ennek a mattító változatát akartam megvásárolni, de aztán láttam, hogy piacra dobták ezt, a mattítás mellett még a bőrhibákra is hatékony változatát, már amennyire egy fényvédő jó hatással lehet a bőrhibákra. Nekem bevált, csak ki kellett tapasztalnom a használatát. Előtte hidratáló krémmel kenem be az arcom, megvárom míg jól beszívódik, és aztán kenem fel a fényvédőt, de gyorsan, mert hamar szárad, és akkor képes kukacosodni is, ha túl sokáig kenegetem, vagy ha nem szívódott be alatta teljesen a hidratáló krémem. Ha alapozót is használok, akkor a fényvédőt is megvárom míg beszívódik, és az sem fog kukacosodni. Ha nem használok fölé mást, kicsit azért fénylik, de az arcom érzetre viszont abszolút nem lesz zsíros tőle.
Update: Muszáj hozzátennem, hogy milyen jó ez pumpás a tubus, a benne lévő krém így sosem érintkezik a levegővel.