lilluskoroknai

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Neutrogena Hydro Boost Water Gel (régi)

Neutrogena Hydro Boost Water Gel (régi)
2018. június 6.

Ledöbbenve tapasztalom, hogy a krém magyarországi ára 5000 ft körül van, mivel Ausztriában 10€- ba fáj. Ez egy tökéletes termék, teszi a dolgát mindenféle negatívum nélkül. Szeretem, már a 3. tégellyel használom!

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Oily Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Oily Skin
2018. június 6.

A Neutrogena Hydro Boost arckrémjéhez kerestem valami nagyon hasonló, nyárra való, szuper hidratálót nappalra. A Dm-ben az eladó ajánlotta ezt a krémet, mivel új termék és elég sokat eladtak belőle.
Reggelente használom az alapos arctisztításom után: az állaga fantasztikus, a bőrön pár másodpercig megül, majd egyenletesen, lassan szívódik fel enyhe matt, feszes érzést hagyva maga után. Végig simítva az arcomon pedig csak puhaságot érzek. Elsőre csodatermék, tartom is magam mellette, hogy az: alkohol tartalma miatt sokan lepontozták, amely igazából engem pont nem zavar, mivel borzasztó zsíros a bőröm (nekem felüdülés az alkohol miatti pezsgés), viszont az illata tényleg erőszakosan férfias parfüm jellegű, mely hosszan érezhető is... emiatt elveszek tőle egy csillagot.
Ez azonban nem akadályoz meg benne, hogy az egész meleg nyaradt végig csináljam ezzel a krémmel! Biztosan újra veszem, ha elfogy.

Balea Reinigungstücher Mit Aktivkohle

Balea Reinigungstücher Mit Aktivkohle
2017. november 23.

Arcsmink eltávolítására vettem meg a szén miatt. Meglepetésemre az egész kendő koromfekete, egyáltalán nem látod mit és mennyit pucoltál le. Azonban a dolgát teszi: tisztít és mattít is. A kendők meglepően kemények és érdesek, így nem is tudom minden napra használni, pedig az én bőröm egyáltalán nem kényes vagy érzékeny.
Tetszetős, de nem veszem többet.