Lilly83

Regisztráció dátuma: 2019. február 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. február 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Cetaphil Tisztító Oldat Minden Bőrtípusra

Cetaphil Tisztító Oldat Minden Bőrtípusra
2019. november 4.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam a terméket, amit előtte abszolút nem ismertem. Direkt nem olvastam el a korábbi véleményeket a termékkel kapcsolatban, hogy tiszta lappal tudjon nálam indulni. Az állaga krémes. Kicsit tanácstalan voltam a használatát illetően. Én száraz bőrre vittem fel, majd bemasszíroztam, végül langyos vízzel lemostam. Tényleg szuperül tisztít. A micellás vízzel lemosott szempillaspirál után is jött le festék a szememről. Használata után finom puha lesz a bőr. Nekem viszont a homlokom reggelre csillogott tőle, ez a hatása nem tetszett, a többivel meg vagyok elégedve.

Rimmel Wonder'luxe Volume Szempillaspirál

Rimmel Wonder'luxe Volume Szempillaspirál
2019. október 24.

Én is a DM boxban kaptam. Kb. 1 hete próbáltam ki, mert akkor fogyott el a megszokott spirálom. Azóta használom. A csomagolása nagyon megtévesztő, erre mondják azt, hogy a látszat néha csal. Azt hittem, hogy egy igazán nívós termék. Ehelyett a pár száz forintos spirálok verik a minőségét. Se nem dúsít, se nem hosszabbít. Valószínűleg elhasználom, de nem venném meg.

Isana Coconut Ajakápoló

Isana Coconut Ajakápoló
2019. július 26.

Ár érték arányban szuper. 249 forintért jutottam hozzá. A színe nem a legjobb választás, de nem viszek fel belőle olyan vastag réteget, hogy az zavaró legyen. Pici csillogása is van, de alig észre vehető. Illata finom kókuszos. Így nyárra pont eléggé hidratál. Télen szerintem kevés lenne.