Lilred

Regisztráció dátuma: 2014. február 21.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. február 21.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 17 eladás
Megnézem

Innisfree Wine Jelly Sleeping Pack

Innisfree Wine Jelly Sleeping Pack
2017. augusztus 1.

Ez a sleeping pack nagyon jól működik. Nyilván ragacsosabb, mint egy sima lotion, de aki ilyen éjszakai réteget is felvisz, erre számíthat. Az állaga zselés-krémes, használat után visszaugrik az alakja olyanra, mintha sosem nyúltak volna hozzá. Szépen működik, ápolt és hidratált lesz a bőr tőle meg persze a sok másik rétegtől ami alatta van. Egyetlen nagyobb gond viszont van vele, az "illata" olyan, mintha egy tál 40 fokon rohasztott szőlővel vagy asztalon hagyott borral kenegetné magát az ember. Olvastam olyat, hogy valaki odavan az illatért, sajnos még több olyat, hogy hozzám hasonlóan a hányinger kerülgeti tőle. Nehéz a hatását ezzel az igen nagy hibával összevetni. Úgy érzem, hogy én tovább keresgélek egy másik sleeping pack után, de aki bírja az illatot - érdemes szerezni mintát vásárlás előtt mert jó sok van benne ráadásul - annak jó barátja lesz.

Innisfree Aloe Revital Skin Mist

Innisfree Aloe Revital Skin Mist
2017. július 2.

Nyáron ez a termék nagyon hasznos. Nagyon frissítő, az érzékeny arcbőrt sem irritálja, a sminket sem keni el - nyilván ha ésszel fújunk rá. Nagyon finoman jön ki belőle a termék, nem nagy cseppekben terül el az arcon. Ha valakinek olyan környezetben kell dolgoznia, ahol nagyon meleg van, vagy éppen légkondicionáló szárítja egész nap a bőrét, érdemes beruházni rá. 1-2 fújás kb 10-20 centire az arctól és valóban lehet érezni a változást.

Lush Caca Rouge Henna Bio Hajszínező

Lush Caca Rouge Henna  Bio Hajszínező
2017. május 14.

Az itt olvasott vélemények hatására vettem meg, már előtte is évek óta hennáztam a hajam de arra gondoltam, hogy hátha ettől még szebb lesz. Nos, elsőként nem értem a kiszerelést azon kívül, hogy jól néz ki, elég sokáig tarott amíg egy sajtreszelővel felhasználásra alkalmassá tettem és mindent áthat a zsíros kötőanyag, ami a hajamban is napokig bennemaradt és azt is zsírossá tette. A hatása alapján eddig ez a leggyengébben teljesítő hennám, sem a színe, sem a fénye nem adott semmilyen pluszt más hennákhoz képest, sőt. Ehhez még jön egy aránytalanul drága ár, amivel nyilván a brand-et fizeti meg az ember, amivel akkor nem is lenne baj ha egy igazán jó termékről lenne szó.