liltournier

Regisztráció dátuma: 2012. február 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. február 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Balea Young Soft & Care Hidratáló Krém Érzékeny Bőrre

Balea Young Soft & Care Hidratáló Krém Érzékeny Bőrre
2013. május 30.

Én már a második dobozkámat használom, nagyon szeretem, meg is lepett, hogy így le van pontozva. Problémás bőröm van, mert iszonyat vízhiányos és hámlik, de ha zsírosabb-táplálóbb krémmel próbálkozom, rögtön fénylik és pattanásosodik, úgyhogy vmi könnyű krémet kerestem. Ennek teljesen megfelel, nem vártam csodát, az árához képest is korrekten teljesít. Korábban használtam a La Roche-Posay termékeit is, de egy idő után azok alatt is fulladozni kezdtem. Úgyhogy ha ez az adagom is elfogy és nem lesz vmi drámai allergiám, sztem újra fogom venni megint. Nyárra külön ideális sztem. :)

Garnier Natural Sampon Sörélesztő és Gránátalma

Garnier Natural Sampon Sörélesztő és Gránátalma
2013. február 11.

Hát, én meglepődve olvastam most a hozzászólásokat, nekem nagyon bevált. Vékonyszálú, kb. derékig érő hajam volt mikor elkezdtem használni, ami könnyen zsírosodott a tövénél és töredezik a végén, szóval folyton a lelapulás volt a gondja. Ha hajmosás után (minden más hajápoló nélkül) beszárítottam a hajam, egyrészt dúsabb lett tőle, másrészt a háromnaponta aktuális mosást négy, de inkább ötnaposra tolta ki, és akkor még mindig elég vállalhatóan nézett ki, egy szárazsamponnal heti egyre csökkenthettem volna a hajmosásaimat, ha épp nem hagyom otthon... Lágyabb lett tőle a hajam, de azért a hajvégápolót nem pótolja. Eredetileg anyukámét használtam, mikor nála voltam, de most itthon mindjárt elfogy a Gliss Kurom, és valószínűleg le fogom cserélni erre.

Sundance Naptej SPF30 (régi)

Sundance Naptej SPF30 (régi)
2012. február 16.

Csak a termékmintát használtam, hurcoltam a táskámban, amibe nem fért a nagy naptejem, de jobb szerettem a Garnier fényvédőjét, mert az fújós volt. Ennek ellenére fényvédésből ez is ötös.