Best of Beauty 2019

Lilu

Regisztráció dátuma: 2013. április 17.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 17.
Bőrtípus: -

Megnézem

Ted Lapidus Tl Pour Lui

Ted Lapidus Tl Pour Lui
2016. november 21.

Krémes, fás vaníliaillat, meleg, fűszeres, de ugyanakkor kiérezni belőle egy is mentát is... nekem egy különleges, kellemesen édes parfüm, igazi télre való csoda. Ha valaki szereti a vaníliát és az édeskés illatokat, ezt csak ajánlani tudom, a tartóssága is kiemelkedően jó. Hozzáteszem, nő vagyok, nem tudom férfiak bőrén mennyiben más.

Al Haramain Madinah

Al Haramain Madinah
2016. október 22.

Az én bőrömön a rózsát is elhomályosítja ebben az orchidea, erősen, gyönyörűen van jelen ebben az illatban. Az én bőrömön mondjuk nem működik nagyon, de rajtam semmi orchideás nem szokott, nem lepődtem meg. Így is szépnek tartom.

Balenciaga Rumba

Balenciaga Rumba
2016. augusztus 11.

Csodálkoztam az itteni negatív véleményeken, ez az illat egyszerűen gyönyörű szerintem. Igen, nem egy kis avonos kölni, hanem karakteres személyiséget kívánó, erős parfüm.

Hogyanis írhatnám le, mennyi különlegesség rejlik benne? Több mint 12 óra a tartóssága, és folyamatosan változik. Először bőr és szilva dominál benne, és a szilva itt a természetes savanyúságával, cukrozatlanul értendő. Majd megjelenik ehhez a körömvirág és a méz, utána a rózsa... ennek a parfümnek szokatlanul sok összetevője van, és egyik sem nyomja el teljesen a másikat, ami nagyon különlegessé teszi az összhatást. Az illat váltakozik, hol egy díva elegáns, kifinomult illata, hol egy meleg, megnyugtató illat ami körbeölel, hol egy szexi vonzó kisugárzása van. Ha valaki a komplex, összetett parfümöket szereti túláradó édesség nélkül, ezt csak ajánlani tudom.