Lily13

Regisztráció dátuma: 2019. március 20.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. március 20.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Biodroga Cleansing Fluid

Biodroga Cleansing Fluid
2019. augusztus 27.

Bár eddig nem voltam érzékeny semmire, ettől teljesen kipattogott a bőröm. Lehet, hogy a szalicil savtól, nem tudom, de nekem nem vált be.

Lush Karma Szappan

Lush Karma Szappan
2019. március 20.

Ajándékba kaptam, nagyon karakteres és erős az illata, ráadásul hamar fogy. Aki nem kedveli ezt az összetételt az nem is tudja megszeretni. Többször volt, hogy valamit használat közben szerettem meg, ennél ez nem jött össze.

Ilcsi Ichtiolos Korrektor

Ilcsi Ichtiolos Korrektor
2019. március 20.

Amikor kezd begyulladni az új pattanás, érdemes ezzel bekenni éjszakára akár vastagon is (esetleg fekete szappanos arcmosás után). Reggel jó alaposan arcot kell mosni, mert felületes arcmosás esetén maradhat egy kis zöld lenyomata. Ha valaki nappalra szeretné használni, akkor azt óvatosan és vékonyan tegye, a bőrre kenve ujjbeggyel érdemes bedolgozni a bőrbe és csak nagyon vékony rétegként hagyni a problémás területen, mert tényleg zöldes lenyomatot hagyhat a bőrön. Kicsi praktikákkal nagyon jól működő krém. Több mint 10 éve mindig van ilyen a fiókomban (sokáig elég). Ezzel már csak a fehér fogkrém veheti fel a versenyt a giga pattanások ellen:'D , amúgy mást tényleg nem hatott még nekem.