Best of Beauty 2019

Lily13

Regisztráció dátuma: 2019. március 20.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. március 20.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Lush Karma Szappan

Lush Karma Szappan
2019. március 20.

Ajándékba kaptam, nagyon karakteres és erős az illata, ráadásul hamar fogy. Aki nem kedveli ezt az összetételt az nem is tudja megszeretni. Többször volt, hogy valamit használat közben szerettem meg, ennél ez nem jött össze.

Ilcsi Ichtiolos Korrektor

Ilcsi Ichtiolos Korrektor
2019. március 20.

Amikor kezd begyulladni az új pattanás, érdemes ezzel bekenni éjszakára akár vastagon is (esetleg fekete szappanos arcmosás után). Reggel jó alaposan arcot kell mosni, mert felületes arcmosás esetén maradhat egy kis zöld lenyomata. Ha valaki nappalra szeretné használni, akkor azt óvatosan és vékonyan tegye, a bőrre kenve ujjbeggyel érdemes bedolgozni a bőrbe és csak nagyon vékony rétegként hagyni a problémás területen, mert tényleg zöldes lenyomatot hagyhat a bőrön. Kicsi praktikákkal nagyon jól működő krém. Több mint 10 éve mindig van ilyen a fiókomban (sokáig elég). Ezzel már csak a fehér fogkrém veheti fel a versenyt a giga pattanások ellen:'D , amúgy mást tényleg nem hatott még nekem.

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém
2019. március 20.

Nappali krémnek használom, nagyon jó az illata és hamar beszívódik. Régen kimérős tégelyben lehetett venni, így kisebb kiszerelés is elérhető volt, de az új kiszerelésnek is meg vannak az előnyei (nem szennyezzük kézzel össze az egész tubus krémet, nem kap levegőt, így tartósabb stb.) Nagyon jó kis krém. Kozmetikusom javaslatára nedves kézre teszek a krémből, és úgy masszírozom be az arcbőrbe, így a vízpótlás is meg van. Nekem ezzel a technikával teljesen jól bevált.