Limadunia

Regisztráció dátuma: 2016. május 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. május 13.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel
2019. augusztus 31.

Imádnivaló, a legjobb aloe verás termék. Tényleg fantasztikus összetevői vannak, hatalmas adag, az illata kellemes friss uborkás-aloés, de nem túlzó. Én arcra használom leginkább, de napégésre sőt hajra is tettem már belőle. Könnyen beszívódik, hidratáló krém vagy smink alá alá szuper alap,. A csomagolás pedig nagyon jópofa, azt hittem hogy a tubusból ömleni fog a lé, de hál istennek a koreaiak tudják hogy kell normális tubusadagolót csinálni, így tényleg annyi jön csak ki belőle, amennyit én akarok. Ja és érzékeny bőrre is tökéletes, én bátran tolom szemre, szemkörnyékre is, és még csak meg se könnyezem.
Update: ha lehetne még egy plusz csillagot kapna, tegnap a teljesen kivörösödött lábamra kentem epilálás után, és kb fél óra alatt annyira megnyugtatta, hogy elmúlt a vörösség, máskor kell neki legalább egy nap. Hihetetlen!

Update2: sajnos le kell vonnom egy csillagot, nagyjából a vége felé járok a terméknek, de még mindig van egy jó nagy adag benne. Sajnos az extra desginos tubus viszont lehetetlenné teszi hogy ki is szedjem ezt. Már olyan erősen kell nyomnom hogy a krém maradék 20%-a kijöjjön hogy majd kitörik az ujjam, a tubus műanyaga meg olyan oltári vastag, hogy meg se mozdul, a kettévágásához is kisbalta kell. Ez igy nem praktikus, elvesztegetni a krém egy jó részét a designos külső miatt ... meh.

Narüko Am+Pm 10 Peptides Bőrvédő Naptej SPF50

Narüko Am+Pm 10 Peptides Bőrvédő Naptej SPF50
2019. július 20.

Nos, én leszek a mumus, mert lepontozom a krémet. Az elvárásaim a következők voltak: 50es faktor (egész nap szabadban dolgozom, kell nekem), nem nehezít és zsírosít a krém, nem csillogok tőle, könnyű az aplikácója, illatmentes és hidratál. Valóban könnyű, gyorsan beszívódó krém ez, 50 faktor is pipa, teszi a dolgát, ami miatt nekem mégsem jött be az az, hogy nem érzem hogy hidratálna, sőt az eleve száraz bőröm még szárazabb érzésű is tőle, sajnos hiába kenek alá hidratáló krémet vagy eszenciát, nem működik jól vele együtt. Az se tetszik, hogy brutál sok a szilikon benne, igen tudom, elolvastam az összetevőket vásárláskor, de hittem a jó kritikáknak, kár volt mert szinte megfullasztja a bőröm, nem tudott lélegezni semmit és persze hogy nagy melegbe igy kiütéses is lett. Illetve másik nagyon nagy bajom, hogy annyira folyós állagú, mégis egyszerű kinyomós flakonba tették, nem pumpásba, ez katasztrófa, kicsit megdöntöm és már ömlik ki a cucc, ami ugye igencsak drága, nem szívesen pazarolnám. Emiatt nem is viszem munkába, így azt amire vettem csak félig teljesíti. Nagy csalódás, mert annyira jókat írtak róla, de ennyi pénzért se nem hidratál, se nem kényelmes a használata, nem is értem mi ez a nagy áradozás erről. Rohto fényvédője, ami az alkohol ellenére is jobban hidratál sokkal inkább újravevős nálam.

Isntree Green Tea Fresh Toner

Isntree Green Tea Fresh Toner
2019. július 20.

Szuper tonik, a zöld tea nagyon sok mindenre jó, és ez tényleg tele van a kivonatával. Nekem egy éjzsaka alatt rendbe tette ez és a Clear Skin 8% AHA Essence a bőröm, amikor két pattanás is megjelent rajtam a sok naptej használatától (másnap hihetetlen, de egy pati se volt már az arcomon).

Amúgy ahogy a leírásban is szerepel, ez kifejezetten faggyútermelést szabályozó tonik nem értem pl BLili miért várod hogy ez hidratáljon??? A tonikoknak amugy sem az a fő szerepe, de ennek a márkának ott a hialuronsavas kifejezetten hidratáló verzója, lehet érdemesebb neked azt kipróbálni.