Limadunia

Regisztráció dátuma: 2016. május 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. május 13.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

BioBalance Hello Clean 3In1 Ragyogást Fokozó Arctisztító Balzsam

BioBalance Hello Clean 3In1 Ragyogást Fokozó Arctisztító Balzsam
2024. január 15.

imádom az olajos arclemosókat, egész jó kis darab lenne ez, azonban vízzel nem elegyedik annyira szépen, engem nagyon szárít utána és ami a legrosszabb csípi a szemem! Namármost ezt úgy árulják mint sminklemosó, és még szemre is használható a doboza szerint ... köszi de nem.

Ennél van sokkal jobb, a purito olajos arclemosója szerintem mérföldekre veri ezt!

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum
2023. december 31.

Elképesztő jó szérum, csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni.
1. Remek összetevők, nem irritál
2. szinte azonnal beszívódik és csodásan hidratálja az erősen vízhiányos bőrömet
3. már kb három hete használom reggel-este és látványosan szebb az arcbőröm, tehát van hosszú távú hatása.
4. remekül lehet rá rétegezni.

Bondi Sands Fresh'n Up Arctisztító Gél Aloe Vera és Körömvirág Kivonattal

Bondi Sands Fresh'n Up Arctisztító Gél Aloe Vera és Körömvirág Kivonattal
2023. december 31.

Általában a Geek&Gorgeos hasonló lemosóját használom amivel nagyon elégedett vagyok, de gondoltam kipróbálom ezt is egyszer, szépek az összetevői és nagy márka. Sajnos borzalmasnak találtam, nyúlós nyálkás érzetű használat közben, nem érzem hogy tisztítana, lemosni is borzalom és nehéz, a doboza meg olyan hogy kinyitáskor mindig látszik hogy kicsit "szivárog". A két csillagot tényleg csak összetevők miatt kapja és mert nyugodtan lehet használni akár szemre is, nem irritál, ami szerintem lemosónál nagyon fontos.

4 ÖSSZETEVŐ

sH-Oligopeptide-4 pep Kockázat: