Lin

Regisztráció dátuma: 2015. december 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 23.
Bőrtípus: Száraz

Derma-Luxelash Szempillanövesztő Szérum

Derma-Luxelash Szempillanövesztő Szérum
2023. szeptember 25.
(!)

Tesztelésre érkezett hozzám, aminek nagyon örültem. Nem hiszek a csodákban, ezért nem is hittem a hatásában. Veszteni valóm nem volt, azonban két hét használat után csoda történt….. tényleg sokkal hosszabbak lettek a pilláim! Sűrítő hatását nem érzékelem, de erősebbek lettek a szálak. Az extra világos szempilláim sötétebbek nem lettek. Egy hónap napi használat után még mindig van benne. Egy hónap kihagyás után újra használni fogom. Plussz csillag, hogy az érzékeny szemem egyáltalán nem irritálta. Szuper termék, ha elfogy elgondolkozom a vásárlásán.
Nem utolsó sorban, a csomagolása is igazi luxus hatást kelt.

Aromax Kubeba Illóolaj

Aromax Kubeba Illóolaj
2023. május 26.
(!)

Tesztelésre érkezett hozzám, hatalmas örömömre, mivel illatimádó vagyok. Diffúzorba szoktam csepegtetni, jó sokat és beteríti az illata az egész házat. Kicsit szokatlan citrusos illata van, amolyan tisztaság illat. A férjem ennek az illóolajnak szereti legjobban az illatát, a lányom szerint meg olyan illata van, mint a ginzeng teának. Én is szeretem használni, friss illatú lesz a lakás tőle!

Nishane Florane

Nishane Florane
2023. február 21.

Nagyon régen írtam véleményt. De, ez az illat most kivágta a biztosítékot nálam…….pozitív irányba!
A leírások alapján teljesen más illatot képzeltem, valamiféle nagyon zöld és virágos parfümre asszociáltam, pedig az üvege valamilyen mély illatot sejtet. Addig birizgálta a fantáziámat, hogy ki kellett próbálnom. Semmi nem jött be amit gondoltam róla……első próba után a Tresor Midnight Rose ugrott be, ami egy kedvenc parfümöm volt, de az idő múlásával az nagyon karcos lett a bőrömön.
Ez egy végtelenül tiszta, kicsit virágos, kicsit gyümölcsös, de mégis krémes és fanyar, fémes illat egyszerre. Zseniális! Az összetevők közül a gyöngyvirágtól féltem, de hála isten nem érzem benne. Kedves, ápoltságot sugárzó parfüm, én most pont ilyenre vágytam. Kedvencem lett! 3 fújás nekem pont elég belőle, remek szilázzsal, de nem húzok csíkot magam után.
Nem értem miért nem népszerűbb, de legalább nem jön szembe velem!