Lin

Regisztráció dátuma: 2015. december 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 23.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF30

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF30
2021. május 27.

A Neostrata fényvédője után a sorban a második kedvenc! Nincsen ragacsos érzés, nem hagy fehér réteget, hamar felszívódik és nem utolsó sorban még szagtalan is. A fényvédőknél nálam a kényes pont, hogy irritálják a szemem, ez nem, úgyhogy nyugodtan kenhetem a szemem köré is. Ezért plussz pont jár!
Ár-érték arányban a legjobb fényvédő!

Tiziana Terenzi Vele Extrait De Parfum

Tiziana Terenzi Vele Extrait De Parfum
2021. március 8.

Az utóbbi pár hónapban három igazi gyöngyszemre bukkantam, ő lett az első számú kedvenc.
Ami a külcsínt illeti, zseniális! Brutál nehéz, elegáns és letisztult stílusú üveg (bőr cimkével) és kupak, a dobozában van egy sima fehér kupak hétköznapokra, esetleg a valaki táskában hordaná. A nagy kerek kupak, önmagában díszként is megállja a helyét, aranyozott csilagképpel. Igazi olasz design.
A belbecs sem marad el a csomagolástól! Kifújás után meghökkentően sok fenyő, aztán lassan csitul és előbújik a füge is, innentől kezdve már nem tudom összetevőkre bontani, valami mefoghatatlanul egyedi, stílusos, vagány illat lesz belőle. Egyszerre friss, édes, vizes, rajtam cseppet sem gyümölcsös. Van benne valami hú-ha!
A mai női parfümtrendbe egyátalán nem illeszkedő illat, minden cseppje igazi kincs. Ritkán fújom, de minden alkalommal rákérdeznek, hogy mi ez a finom illat.

The Different Company White Zagora

The Different Company White Zagora
2021. március 7.

Gyönyűrű kis gyöngyszemre bukkanatam! Friss citrussal indít, majd édes virág bontakozik ki, olyan kis ártatlan módon és szerencsére nem lesz túl édes.
Két másik patfüm jutott eszembe róla, az egyik a Givenchy Le Secret, őt is nagyon szerettem, de nagyon beédesedett rajtam így továbbadtam.
A másik L'arisan ....... Papillons, ami sajnos már beszerezhetetlen. Félreértés ne essék, nem ezek hasonmása, hanem valamiért jellegében tudom hozzájuk hasonlítani.
Imádat van most, remélem nyáron hőségben is szép lesz.....nagy reményeket fűzök hozzá, ha bejön melegben is, akkor örök darab lesz nálam az biztos.

2 MÁRKA