Lin

Regisztráció dátuma: 2015. december 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 23.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Tiziana Terenzi Vele Extrait De Parfum

Tiziana Terenzi Vele Extrait De Parfum
2021. március 8.

Az utóbbi pár hónapban három igazi gyöngyszemre bukkantam, ő lett az első számú kedvenc.
Ami a külcsínt illeti, zseniális! Brutál nehéz, elegáns és letisztult stílusú üveg (bőr cimkével) és kupak, a dobozában van egy sima fehér kupak hétköznapokra, esetleg a valaki táskában hordaná. A nagy kerek kupak, önmagában díszként is megállja a helyét, aranyozott csilagképpel. Igazi olasz design.
A belbecs sem marad el a csomagolástól! Kifújás után meghökkentően sok fenyő, aztán lassan csitul és előbújik a füge is, innentől kezdve már nem tudom összetevőkre bontani, valami mefoghatatlanul egyedi, stílusos, vagány illat lesz belőle. Egyszerre friss, édes, vizes, rajtam cseppet sem gyümölcsös. Van benne valami hú-ha!
A mai női parfümtrendbe egyátalán nem illeszkedő illat, minden cseppje igazi kincs. Ritkán fújom, de minden alkalommal rákérdeznek, hogy mi ez a finom illat.

The Different Company White Zagora

The Different Company White Zagora
2021. március 7.

Gyönyűrű kis gyöngyszemre bukkanatam! Friss citrussal indít, majd édes virág bontakozik ki, olyan kis ártatlan módon és szerencsére nem lesz túl édes.
Két másik patfüm jutott eszembe róla, az egyik a Givenchy Le Secret, őt is nagyon szerettem, de nagyon beédesedett rajtam így továbbadtam.
A másik L'arisan ....... Papillons, ami sajnos már beszerezhetetlen. Félreértés ne essék, nem ezek hasonmása, hanem valamiért jellegében tudom hozzájuk hasonlítani.
Imádat van most, remélem nyáron hőségben is szép lesz.....nagy reményeket fűzök hozzá, ha bejön melegben is, akkor örök darab lesz nálam az biztos.

Reminiscence Heliotrope EDP

Reminiscence Heliotrope EDP
2021. január 12.

Mikor megláttam a leírást a parfümről “ Egy édes-tejes illatos mesebeli bölcsődal“ éreztem azonnal kell nekem! Éppen, hogy ezt olvastam, varázsütésre feltűnt egy eladó üveg itt a piactéren. Megérkezett, remegő kézzel bontotam a csomagot, fújás......és vártam a csodát🤗 mindent éreztem csak nem azt...édes ez ok, de a tejes finomság amit nagyon vártam elmaradt😓 nem is beszélve a mesebeli bölcsődalról..??...... amit kaptam: édes, kicsit szúrós teljesen átlagos illat, semmi finomság, puhaság nélkül. Nem lett az én illatom, se nem tejes, se nem kókusz, helyes kis édes illat a sok közül! Sajnálom!

2 MÁRKA