lina

Regisztráció dátuma: 2012. május 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. május 7.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Rehydrating Mask

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Rehydrating Mask
2022. május 31.

Már a tégely felét elhasználtam és nem értettem miért nem jó a hajamnak. Ellentétben az előttem szólóval nekem nem lesz szép a finish ha csak úgy megszárítom a kezemmel. Nekem úgy kezdett el működni, ha bevasaltam a hajamba. Valahol találtam róla egy kisfilmet, hogy kell pontosan használni. Na, nálam ezután lett game changer. Ha nedves hajra felrakod és utána hőhatás alatt tartod, akkor még jobb lesz a hatás, így én ezzel szoktam bemenni a szaunába, otthon kimosom és szárítás után bevasalom és az eredmény olyan, mintha szalonból léptem volna ki. A vasalásnál, ha furcsa párolgást láttok ne ijedjetek meg, állítólag a keratin épül be. Kis tincsekkel haladjatok, minden tincset 6x-7x kell áthúzni. Az én hosszú hajamat egy Ozark epizód alatt pont be is tudtam fejezni. :)
Ez a termék nagyon megéri az árát, van egy másik, az EASY LISSE LONG LASTING DISCIPLINE CONDITIONER (ez a rövidített változata a több lépéses kezelésnek), én azt használom. Ha érzékenyebb a kezed használj gumikesztyűt, mert csípni fogja a bőröd.

NIOD Voicemail Masque

NIOD Voicemail Masque
2022. május 21.

Jöttem felpontozni. Nekem az egyik kedvenc NIOD termékem. Tény, hogy karakteres. :) Színre, állagra, illatra, mindenre...
Korábban éjszakára használtam, de mindent összekent, úgyhogy otthonlévős napokon nappalra kenem fel jó vastagon, ahogy egy korábbi hozzászóló, JuditTTT javasolta. Mióta nagyvonalúbban bánok a mennyiséggel érzem, mennyivel jobban működik.
Érthetetlen számomra, hogy miért nem változtatnak a csomagolásán, de ezért nem vonok le pontot, ez egy tök jó kis termék.

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Napvédő Stift Érzékeny Területekre

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Napvédő Stift Érzékeny Területekre
2022. május 21.

A táskámban 2 nap után széttört a kupakja, a felületéről a nyomtatás pedig 70%-ban lekopott. Jelenleg egy ducktape tartja egyben, gusztustalan ahogy kinéz. Hogy lehet ennyire szar csomagolásba rakni egy terméket? Egy stiftnek pont az lenne a lényege, hogy hordozható legyen, női táskára tervezve.
Más korábbi stiftjeimmel nem volt ez a probléma. Dühítő.