Lina1105

Regisztráció dátuma: 2015. november 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Avon Unlimited Instant Lift Szempillaspirál

Avon Unlimited Instant Lift Szempillaspirál
2021. március 23.

Próbáltam szeretni, de nem megy. Felvitelnél a keféje irgalmatlanul sok festéket vesz fel. Ha nem törlöm le a 90%-át egy zsepibe, menthetetlenül összetapasztja a pilláim. Maga a kefe nem lenne egyébként rossz, ívelt és a különböző méretű sörtékkel jól lehet dolgozni. Ha egyszer túljutunk a festék túltengésen, szép pillákat csinál, viszont 24 órát rajtam biztosan nem bír, durván fél nap után elkezd peregni.

Avon Nutra Effects Matte Habzó Arctisztító

Avon Nutra Effects Matte Habzó Arctisztító
2021. március 23.

Tuti cucc! Esténként ezzel mosom le a napi koszt és a sminkem maradványait. Tökéletesen tisztít, kiadós, az illata is kellemes. Nekem nagyon tetszik, hogy hab állagú a termék. Pár hete használom, és azóta egy darab komolyabb pattanásom nem volt, a kritikus helyeken sem. Ha elfogy, mindenképp újra fogom venni.

Update: fél év után is van még belőle, napi 1 (néha 2) használat mellett. A bőröm még mindig szereti. Ennél egyszerűbb és jobb arctisztítót nem találtam. Akciós áron szinte ajándék.

Avon Intim Lemosó Tejsavval

Avon Intim Lemosó Tejsavval
2020. szeptember 17.

Szeretem. Kellemes illatú, jó állagú termék. A pumpás adagoló szintén plusz pont. Nem ígér sokat, de azt betartja. A sokadik flakonnal használom, és biztosan venni fogok még.