Lina1105

Regisztráció dátuma: 2015. november 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Avon Nutra Effects Matte Habzó Arctisztító

Avon Nutra Effects Matte Habzó Arctisztító
2020. szeptember 17.

Tuti cucc! Esténként ezzel mosom le a napi koszt és a sminkem maradványait. Tökéletesen tisztít, kiadós, az illata is kellemes. Nekem nagyon tetszik, hogy hab állagú a termék. Pár hete használom, és azóta egy darab komolyabb pattanásom nem volt, a kritikus helyeken sem. Ha elfogy, mindenképp újra fogom venni.

Avon Intim Lemosó Tejsavval

Avon Intim Lemosó Tejsavval
2020. szeptember 17.

Szeretem. Kellemes illatú, jó állagú termék. A pumpás adagoló szintén plusz pont. Nem ígér sokat, de azt betartja. A sokadik flakonnal használom, és biztosan venni fogok még.

Trend It Up Liquid Chrome Lipcream

Trend It Up Liquid Chrome Lipcream
2020. szeptember 17.

Ajándékba kaptam a 040-es árnyalatot. Magamtól nem vettem volna meg, mert nem különösebben vagyok oda az ennyire csillivilli rúzsokért, nem is gyakran nyúlok érte.
A szín nem rossz, nagyon enyhén rezes beütésű vörös, irtó sok csillámmal. Önmagában szerintem kevés a fedése, de egy színben passzoló rúzst fel lehet dobni vele.
A tégelyben az enyém is büdös (nem romlott, egyszerűen csak mint amiből kifelejtették az illatanyagot), viszont felkenve ez szerencsére eltűnik.
Mondanám, hogy elhasználom, de egyszerűen nem tudok olyan alkalmat elképzelni, ahová ilyen diszkó gömb stílusú ajkakkal képes lennék megjelenni.