lina54

Regisztráció dátuma: 2015. július 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. július 2.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Boulevard de Beauté 41 Termékből Álló Sminkszett

Boulevard de Beauté 41 Termékből Álló Sminkszett
2016. február 8.

Karácsonyra kaptam ezt a palettát. Először vegyes érzelmeim voltak, mikor megnézegettem. Nagyon tetszett ,hogy ennyi szemhéjpúder van van benne, de mivel nekem "noname" volt a márkája, sokat nem vártam el tőle. De azt kell,hogy mondjam, hogy egész jó !! Nem mondom,hogy brutálisan pigmentált, de szépen lehet vele dolgozni, kicsit potyog felvitelkor, de nem vészes. Kb. a Lovely kis palettájához tudnám hasonlítani a minőséget. Kevés apró csillám van a szemhéjpúderekben,ami szerintem szépen mutat a szemeken. Jól lehet velük dolgozni, szépek és különlegesek is a színek ! Nagyon tetszik :) A szájfények nem rosszak, jól pigmentált ,de nagyon gyorsan eltűnik a számról. A korrektor is egészen jól használható, könnyű vele dolgozni, de alacsonyabb fedése van. A krémes szemhéjpúdereket meg még nem próbáltam a szememen, csak belenyúltam, de nagyon ragacsosnak tűnnek... nem tudom a szememen hogy tudnám őket viselni. A tükör baromi jó, és maga a csomagolás is praktikus, könnyű használni. Szerintem ez egy tök jó kis paletta egyébként, mind a hétköznapokba, mind buliba, alkalmakkor jól ki lehet használni és szép sminkeket lehet vele elkészíteni. Kezdő és lelkes sminkeseknek mindenképpen ajánlom, mert elérhető áron van (bár pontos árat nem tudok mondani). Haladó sminkeseknek is jó lehet, de nem ez lesz a kedvenc palettájuk. :) Ár/érték arányban 4 csillagra értékelem :)

Pupa PupaCat 4 Smink Készlet

Pupa PupaCat 4 Smink Készlet
2016. január 28.

Megszerettem ezt a kis palettát. Bár nehéz kizárni ezt az extrém cuki és elbűvölő csomagolást, azt tudom mondani, hogy nagyon szeretem használni. Igaz, nem igazán lehet ebből profi sminket készíteni, de egy szép természetes nappali és egy dögös esti/alkalmi sminket össze lehet belőle hozni.A szájfények egész jók, bár szerintem nem kellett volna bele ennyi, inkább szemhéjpúderrel kellett volna feltölteni ezeknek a helyét. A pirosító is gyönyörű ,ahogy a szemhéjpúderek is. Kicsit drága ez az eredeti ár szerintem, de ez egy nem minden napi paletta, a csomagolását tekintve. Ajándékba tökéletes lehet. Aki viszont szeretne beruházni egy jó palettára/smink készletre, ennyi pénzért inkább mást vegyen szerintem. :)

RdeL Young Sun Púder

RdeL Young Sun Púder
2016. január 24.

Pár hónapja megvan már ez a csodás kis bronzosító. Tökéletes a fehér arcbőrömhöz is, pedig a sötétebbik árnyalatot vettem meg. Közepesen pigmántált, de éppen ezért tök jó, hogy nem kelt természetellenes hatást és ha buliba megyek remekül tudom építeni. Nem lesz atom csillám a fejem tőle, végre ! Finom illat , kellemes textúra és baromi jó ár ! Megy az 5 csillag ;)