Lina77

Regisztráció dátuma: 2016. május 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Sundance Önbarnító Krém

Sundance Önbarnító Krém
2016. június 13.

A barátnőm ajánlotta, hogy szoli mellett ő ezt használja próbáljam ki. Hát megvettem,főleg hogy mondta a csaj a Dm-ben hogy kifutó termék -vettem rögtön 2 flakonnal,biztos ami biztos :) Háááát úgy megszívtam vele,hogy még most is ezen nevetek. Lefekvés előtt arcradír és úgy kentem fel vékony rétegben. Reggel a tükörből egy sárga arc nézett vissza rám. Arcradír ,arcmaszk a fél napomat azzal töltöttem, hogy koptattam a sárga színt az arcomról. Ebben az a poén hogy járok szoliba egy alap barna szín megvan,főleg mert most bronzosítót is használok.Soha így még nem jártam , pedig használtam már egy két arcbarnítót de ez......Most majd hidratálóba fogom keverni hátha úgy jobb lesz.

Australian Gold Daringly Black

Australian Gold Daringly Black
2016. június 13.

Rendszeresen járok szoliba de alig látszott valami barnaság.....Aztán megláttam egy AG prospektust a szoliban.Kipróbáltam mintában 1000 Ft volt ,de amikor kijöttem már akkor észrevettem hogy barnított...Rögtön megvettem nagy kiszerelésben és két hete használom. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Kellemes puncsos illata van, könnyen elkenhető és végre láthatóan barna vagyok!!!!Megéri a kicsit drágább árat mert tényleg használ!

Gliss Kur Folyékony Selyem Ragyogás Intenzív Fény Hajpakolás

Gliss Kur Folyékony Selyem Ragyogás Intenzív Fény Hajpakolás
2016. május 2.

Az illata 5*,de másnapra lezsírosítja a hajamat hiába mosom ki belőle alaposan.