LinaBaba11

Regisztráció dátuma: 2021. március 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. március 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Extra Száraz/Érzékeny Bőrre 35+

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Extra Száraz/Érzékeny Bőrre 35+
2022. december 3.

Updatelek a szérummal kapcsolatban. Már
két éve újravevős, imádom!
Heti háromszor minimum használom esténként, egy pumpálásnyi mennyiség elég a hidratáló krém előtt. Nagyon sokáig kitart egy kis üvegcse.
Halványítja a pirosságot az arcomon, a miteszerek alig észrevehetőek. Pattanások és aknék csak elvétve jönnek elő. Persze, miteszerim vannak most is, csak nem latszik :)
Hiába zsíros/olajos és még érzékeny is a bőröm, a legjobb ha inkább hidratálom a szárítás/hámlasztás helyett. Nekem nagyon bejöttek a Helia-D termékek. A titka, hogy mindig vizes kezzel kell bemasszirozni a borsonyi mennyiseget

2022. december 3.

Nem találtam túl sűrűnek a krémet, egész kellemesen kenhető állaga van. Gyorsan beszívódik, bár a Hélia-D krémeket felkenés után mindig kissé vizes kézzel újra bemasszírozom. Enélkül nehéznek érzem az arcomon.
Az illata megdöbbentett, mert ugyan parfűmöt tartalmaz, de még így is kissé kellemetlen vegyszeres illatú a krém. Szerencsére ez a szag pillanatok alatt elpárolog!
A favoritom még mindig a Classic száraz bőrre való, és a nagyon száraz bőrre való. Ezeket simán használom éjszakára és télen nappalra is. Valamint a Tokaji Aszús krémek is isteni finomak. Nem venném újra, mert más nappali Helia krémek kevéssé büdik, és jobban csillapitják a pirosodást az arcomon. De kap tőlem 5*-ot, mert nem tömíti el a pórusaimat, nem okoz aknékat. Teszi a dolgát, ami a hidratálás!

Helia-D Classic Hidratáló Krém Száraz Bőrre

Helia-D Classic Hidratáló Krém Száraz Bőrre
2022. március 19.

Nekem nagyon bevált a Heia-D Classic család. 20as éveimben tùl nehéznek éreztem ezeket a krémeket. Olajos, aknès böröm volt akkor, de mára változott. 30-on tùl issza a böröm a hidratálòkat. Nem ragacsos, szinte szagtalan. Az urea és panthenol kifejezetten jót tesz a börömnek. Megfeleloen kell alászérumozni, hogy “takaròként” kifejthesse a hidtató hatását.