linda0315

Regisztráció dátuma: 2018. március 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. március 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Dorka Szappan Bence Kence Arc- és Testvaj

Dorka Szappan Bence Kence Arc- és Testvaj
2018. július 8.

Nagyon jól hidratálja a bőröm. Érdemes este használni ,mert viszonylag zsíros nehezen szívódik, viszont csodát művel a bőrömmel.Mélyen hidratálja és már két éve használatban van nálam.. Éppen ezért látom, hogy használ a szemem környékén és a szám sarkéban a ráncok szépen halványodnak ill. kisimulnak. Ez egy csodaszer és vegán, natúr teljesen. Szuper mindig a nagy kiszerelést veszem újra és újra sokáig kitart legalább fél évig.

Alverde Q10 Hidratáló Szérum Gojibogyóval

Alverde Q10 Hidratáló Szérum Gojibogyóval
2018. július 8.

Általában saját magam keverem a krémjeim de nem értem rá és használom is az alverde szemfestékeket így gondoltam veszek egy könnyű nyári szérumot és krémet is. Nos ebbe a termékben kissé csalódtam. Csak a bőr felszínén oszlik el mélyre nem hatol . Reggel vagy este amikor felviszem egy filmszerű réteget képez a bőrfelületen. Nem olyan mintha nem tudna lélegezni a bőr nem ez ebből a szempontból nagyszerűen beszívódik, viszont nap végén amikor fürdök akkor érzem, hogy filmréteg maradt a bőrömön mert egyben "jön"le. Két hét használat után vettem észre azt is, hogy igazából így a mély hidratálás amit vártam is tőle nem történik meg még egy kicsit sem a bőröm pedig igazából száraz marad...Ezért kellett vennem egy sheavajat is mellé. Most felváltva használom de el fogom használni újra nem fogom venni a ránctalanító hatását sem tapasztaltam de nyilván nem két hét alatt fogja beváltani az ígéretét. Nem fogom újravenni,mert most két krémet is használok az arcomra csak azért hogy a megfelelő hidratáltságot is elérjem.

Alverde Deo Stick Salbei Limette

Alverde Deo Stick Salbei Limette
2018. június 29.

Sajnos nekem nem vált be. Iszonyatosan csíp és két óra múlva felmarta a bőröm amit 2 napig hintőporoznom is kellett. Az illata szuper nagy kedvenc lett volna ha ez nem történik meg. Az olcsósága miatt nem 1 hanem 2 pont