Linda1981

Regisztráció dátuma: 2016. január 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Collistar Special Perfect Body Anticellulite Thermal Cream

Collistar Special Perfect Body Anticellulite Thermal Cream
2019. február 26.

Borzalmas illata van. Wc illatosito es olcso kolni egyvelege, raadasul tartos is. igy a hatasarol nem tudok beszamolni, mert egyszer es egyben utoljara kentem magamra.

The Body Shop Glazed Apple Kézkrém

The Body Shop Glazed Apple Kézkrém
2016. március 29.

Az illata valoban finom, de nekem kifejezetten kiszaritotta a kezemen a bort. Ajandek volt, nem vennek se magamnak se masnak.

Niacide Gél

Niacide Gél
2016. március 29.

Egy hete hasznalom. Több eredmenyt ertem el vele, mint eddig barmilyen kozmetikummal. Toredekebe kerul a korabban hasznalt kremeknek es sokkal hatasosabb. Látványosan javult a borom allapota. Az illata semleges, az allaga konnyu, gyorsan beszivodik. 5pont.

UPDATE: 5 napja irtam a fenti velemenyt. Azota kijott rajtam ket, harom, oriasi gyulladt, fajdalmas pattanas. Korabban ilyen jellegu pattanasaim nem voltak. Tobben irtatok, hogy ugyanaezt tapasztaltatok a hasznalat elejen, de aztan rendbejott. Remelem igy lesz. Hasznalom tovabb a kremet es majd beszamolok.

UPDATE: lassan ket honapja hasznalom. A kezdeti nehezsegek kb. egy honapig tartottak. Szerintem kisbaba koromban volt utoljarta ilyen szep a borom :)