Linda83

Regisztráció dátuma: 2011. június 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. június 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 19 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2021. július 4.

Imádom a Carmex termékeket, nekem ezek hidratálják legjobban az ajkaimat, szeretem, ahogy bizsergeti, nagyon picit növeli (nem kell félreérteni a növelés esetén inkább arra gondolok, hogy mivel hidratálja így a száj feszesebbnek tűnik, ezáltal optikailag picit nagyobbnak).

Carroten Sunsations SPF 6

Carroten Sunsations SPF 6
2021. június 13.

Ezt a márkát Görögországban vettem, imádtam, érkezés után 2 napig 30 faktort kentem ez más márka bronozosítósa volt az is nagyon jó volt, utána 15 faktort 2 napig, utána lábszárra-karra-hasra csak a 6 faktort, hátra-vállra-combra maradt a 15 faktor pár napig (arcra 30-50 faktor persze, azt nem szeretem napoztatni nagyon), utolsó napokban már mindenhova 6 faktor (arcot kivéve ott maradt a 30 faktor). Mélybarna színem lett, sokáig is tartott.

Neutrogena Hydro Boost Sleeping Cream

Neutrogena Hydro Boost Sleeping Cream
2021. február 17.

Akciós volt, már meg nem mondom melyik webshopban és gondoltam teszek egy próbát, nem okoz pattanást, hidratált arccal ébredek, igaz kicsit kell várni a beszívódásra, tehát ne lefekvés előtt 3 perccel kend be vele az arcod :), bár ahogy látom másnak nincs vele gondja, engem nem csíp vagy ilyesmi, pedig gyorsan kipirosodik az arcom, ha nem megfelelő krémmel kenem be.