Linda83

Regisztráció dátuma: 2011. június 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. június 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 17 eladás
Megnézem

Vichy Minéral 89 Eyes Bőrerősítő Szemkörnyékápoló Booster

Vichy Minéral 89 Eyes Bőrerősítő Szemkörnyékápoló Booster
2019. október 14.

"Szerencsés vagyok, mert tesztelhettem a Slow Age arckrémet és a Booster-t is, mindkettő nagyon nagyszerűséges készítmény. A krém az illatával és gyors felszívódásával, a Booster pillekönnyű állagával ragadott magával. Féltem kicsit, mert vegyes bőröm van, orr-homlok zsírosabb, többi rész száraz-normál, hogy a krém hogyan viselkedik majd, jelentem kitűnően vizsgázott, semmi irritáció nem volt. Bátran ajánlottam és adtam oda a termékmintáimat másoknak, kolléganőknek, édesanyámnak, barátnőnek. Köszönöm szépen, hogy megismerkedhettem a krémmel és köszönöm a bizalmat, hogy tesztelhettem :). Vichy csak így tovább :)"

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30
2019. október 10.

Szerencsés vagyok, mert tesztelhettem a Slow Age arckrémet és a Booster-t is, mindkettő nagyon nagyszerűséges készítmény. A krém az illatával és gyors felszívódásával, a Booster pillekönnyű állagával ragadott magával. Féltem kicsit, mert vegyes bőröm van, orr-homlok zsírosabb, többi rész száraz-normál, hogy a krém hogyan viselkedik majd, jelentem kitűnően vizsgázott, semmi irritáció nem volt. Továbbiakban is használni fogom, olvastam, hogy nem lehet rá sminkelni, sztem fontos, hogy ha használsz előtte Booster-t, akkor használata után picit várjunk, 1-2 percet szívódjon be, utána a krém és utána bármit rákentem nem volt probléma :)

Naava Argan Beauty Bőrfeszesítő Éjszakai Arckrém

Naava Argan Beauty Bőrfeszesítő Éjszakai Arckrém
2019. április 25.
(!)

Tesztelésre kaptam :), kábé másfél hete használom, nekem tetszik, tág pórusú és kevert bőröm van, teljesen jó rá, igaz zsíros, de nem hagy zsíros utóérzetet, feszesíti a bőröm, pattanásom már nem igen szokott lenni, de nem okozott azt sem. A csomagolása nagyon praktikus. Updatelem, ha már használom 2-3 hete. Eddig 5 csillag :)