lindana

Regisztráció dátuma: 2015. június 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Garnier BIO Micelláris Víz - Narancsvirág

Garnier BIO Micelláris Víz - Narancsvirág
2020. június 11.

Nem szabadott volna bedőlnöm ennek a “bio és természetes” marketingnek. Megtetszett a bio és a narancsvirág ábrázolása a címkén, és gondolkodtam ez biztos klassz termék lehet, kipróbálom. Nagy csalódás lett. Először is természetes illóolaj van benne illatanyagként, ami bio forrásból származik. Ez szép és jó, de ettől még ugyanúgy illatanyag és ugyanúgy irritálja a bőrt, ráadásul rendkívül erős szaga van, ami úgy gondolom nem illik egy arc tisztító termékbe.. vagy akármilyen arc ápolási termékbe. A másik, ami nagyon nem illik bele, az az alkohol. Minek alkohol egy micellás vízbe? A micellás víz célja az, hogy hatékonyan tisztítson és mellette hidratáljon is, de az alkoholtól, ez a termék pont, hogy szárít. De hatékonynak sem nevezhető. Szinte dörzsölni kellett a bőrömbe ezt az alkoholos, illoolajos cuccot. Nincs egy érzékeny bőröm, de ettől kipirosodtam. Egy micellásvíztől. Nem oké.

Neutrogena Hidratáló Arctisztító Kendő

Neutrogena Hidratáló Arctisztító Kendő
2019. szeptember 7.

Ezek a kendők a mennyország érzését keltik fel bennem, amikor beléjük borítom az arcom. A kendők nagyok, kellemes illatúak, puhák, és rendkívül hidratálóak. Olyannyira, hogy szinte úgy érzem használatuk után nincs szükségem hidratalo krémre. A sminket tökéletesen lehozza irritacio nélkül. Számomra ez majdnem luxus. Müllerben vettem én is,

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
2019. szeptember 7.

Mióta ezt használom, a bőröm mindig tökéletesen puha, egyenletes textúrájú. Pórusaim picivel kissebbek. A mitszereim makacsabbiakát sajnos nem tüntette el több hónap után sem, de mivel száraz bőröm van, így lehet az AHAval majd jobban járok.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ