Lindsay24

Regisztráció dátuma: 2014. február 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. február 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Mixa Hyalurogel Rich Arckrém

Mixa Hyalurogel Rich Arckrém
2020. január 25.

Imádom ezt a krémet! Krémmániás boxban fedeztem fel, azóta ezt használom. Én kifejezetten örülök neki, hogy a rich jelző ellenére ez egy szuper könnyű hidratáló, tökéletesen felszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet, nekem smink alá is bevált. A legjobb benne pedig az, hogy nekem eddig minden krémtől kiütéses lett a homlokom, ha 2-3 napnál tovább használtam, ezért váltogattam a hidratálókat, egyszerre többfélének kellett lennie, hogy ne legyek kiütéses, de ennél a krémnél nincs ilyen gond, hónapok óta csak ezt használom.

Balea Best Wishes Ápoló Krém Ibolya és Frézia Illattal

Balea Best Wishes Ápoló Krém Ibolya és Frézia Illattal
2016. szeptember 22.

Szerintem szuper! (és 200Ft-ért vettem!) Igaz, h az ibolyához nincs sok köze az illatának, sőt inkább olyan mint az illatos radír, de pont ez tetszik benne, mintha újra kisiskolás volnék. A tégely is nagyon tetszik.

Avon Magic Effects Csipkés Hatású Körömlakk

Avon Magic Effects Csipkés Hatású Körömlakk
2016. június 5.

Ajándékba kaptam, szerencsére, mert elég mérges lennék, ha pénzt adtam volna érte. Egy rétegben kenve egy nulla, körmönként egy-két hatszög marad a körmön, aminek olyan a hatása, mintha lepattogzott volna az előző lakk. Ha "pöttyöző" technikával próbálok minél több kis hatszöget feltenni, akkor pedig olyan egyenetlen felületű lesz, hogy a világ legjobb fedőlakkja sem képes kisimítani.