Best of Beauty 2019

Lindsay24

Regisztráció dátuma: 2014. február 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. február 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Balea Best Wishes Ápoló Krém Ibolya és Frézia Illattal

Balea Best Wishes Ápoló Krém Ibolya és Frézia Illattal
2016. szeptember 22.

Szerintem szuper! (és 200Ft-ért vettem!) Igaz, h az ibolyához nincs sok köze az illatának, sőt inkább olyan mint az illatos radír, de pont ez tetszik benne, mintha újra kisiskolás volnék. A tégely is nagyon tetszik.

Avon Magic Effects Csipkés Hatású Körömlakk

Avon Magic Effects Csipkés Hatású Körömlakk
2016. június 5.

Ajándékba kaptam, szerencsére, mert elég mérges lennék, ha pénzt adtam volna érte. Egy rétegben kenve egy nulla, körmönként egy-két hatszög marad a körmön, aminek olyan a hatása, mintha lepattogzott volna az előző lakk. Ha "pöttyöző" technikával próbálok minél több kis hatszöget feltenni, akkor pedig olyan egyenetlen felületű lesz, hogy a világ legjobb fedőlakkja sem képes kisimítani.

Rimmel Only One Rúzs

Rimmel Only One Rúzs
2016. április 9.

Ma vettem meg a Peachy-Beachy árnyalatot, a színe egyszerűen csodás. Felkenés után kb 2-3 órát bírta újrafelvitel előtt, nálam ez kifejezetten tartósnak számít, mert más rúzsok 1-1,5 órát szoktak bírni. A hidratáló hatása is jó, puhák lettek az ajkaim tőle. Az egyetlen negatívum, hogy nekem kifejezetten nehéz volt pontosan felvinni, és befogja a bőrt a száj mellett, szóval biztos, hogy ecsettel kell majd használom, ha el akarom kerülni a "pörköltszaft" hatást.