linduci

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Jimjams Beauty Pórustisztító Tapasz - Epres

Jimjams Beauty Pórustisztító Tapasz - Epres
2019. augusztus 3.

Csalódás volt. A kéket jól funkcionált, ez viszont semmit nem szedett ki, pedig ez volt a drágább. Maradok a kék verziónál.

Uriage Hyseac SOS Paté Paszta Pattanásos Bőrre

Uriage Hyseac SOS Paté Paszta Pattanásos Bőrre
2018. október 29.

Nekem elég agresszív pattanásaim vannak mindenhol, 36 évesen már rengeteg "ellenszérumot" és csodakezelést kipróbáltam, idáig ez volt a legjobb. Vannak azok a göbös, jó nagy és kinyomhatatlan pattanásaim, amikben nincs semmi, és hetekig ott vannak, fájnak, pirosak, a végén már majdnem 2 cm átmérőjűek, de semmit nem tudok velük kezdeni. Ezekkel sajnos ez sem tudott elbánni, ugyanúgy hetekig ott vannak, ugyanúgy kinyomhatatlanok, nőnek és fájnak. De az "érlelhetőeket" szépen "készre érlelte", és utána már csak az volt a dolgom, hogy a stickkel leszárítsam, eltüntessem. Nem vártam tőle csodát, hiszen majdnem 3 évtizede vannak pattanásaim (PCOS, IR, és pajzsmirigy alulműködés miatt), de a tőle legjobbat megtette, legalábbis az eddigi csodakezelések és termékek közül a leghatékonyabb ez volt.

Jimjams Pórustisztító Tapasz

Jimjams Pórustisztító Tapasz
2018. október 28.

Glamour napokon táraztam be belőle. Az első alkalommal nem voltam megelégedve vele, mert hiába a vizezés, az orrhajlatban szétvált a bőrömtől.
Most máslodikra rafináltabb voltam. A két végéből levágtam 1-1 kis részt, és csak azokat tettem az orrom egyik és másik feléhez. A maradékot pedig ahogy szokás, rá az orromra. Végre kétoldalt az orrhajlatnál kiszedte azokat, amiket előtte nem sikerült, nagyon örülök! Szépen teszi a dolgát, és örülök, hogy van belőle 8 dobozom még! :)