lingju

Regisztráció dátuma: 2015. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Hyperol Tabletta

Hyperol Tabletta
2022. május 5.

A semmiből begyulladt az egy éve szuratott microdermal piercingem, mire észrevettem már egy 50 forint nagyságú piros pukli volt körülötte és gennyedzett. Netes tanácsra vettem egy dobozzal, 900ft-körül volt a 20 db tabletta. 30ml vízben feloldottam egyet és ebben az oldatban pnedvesített fülpiszkálóval törölgettem, konkrétan 3.napra úgy lehúzta a gyulladást, hogy észre se venni, hogy ilyen gondom volt, pedig rendesen aggódtam, hogy ne veszítsem el a piercinget (mert ugye gyulladás miatt ki tud lökődni). A sebet nem csípte és tényleg elég tutin fertőtlenített.

Montagne Jeunesse 7th Heaven Cucumber Peel-Off Maske

Montagne Jeunesse 7th Heaven Cucumber Peel-Off Maske
2019. július 6.

Elvileg tisztító hatása van, de a használatára rá van írva, hogy megtisztított arcra vidd fel, szóval nem ér semmit. Két csillagot azért adtam, mert jó az állaga és egyben marad lehúzáskor is. Az arcbőröm szerencsére nem lett szárazabb a magas alkoholtartalma miatt, viszont bántotta a szemem amikor felkentem.

Pupa Vamp! Szempillaspirál

Pupa Vamp! Szempillaspirál
2019. április 10.

Nekem nagyon nem vált be, dús, hosszú szempilláim vannak és brutálisan póklábasít, utómunkával tudom csak normálisan használni. Leergős és túlárazott, egy 1000 forintos essence szempillaspirál is jobban működik nála. Azért vettem, mert a kedvenc szempillaspirálom (max factor clump defy) design váltás miatt minden drogériából elfogyott ez pedig hasonló árfekvésű termék, szóval hasonló minőséget vártam. 2 csillagot adok, mert a keféje tetszik és volt már rosszabb szempillaspirálom, de a tartalma értékelhetetlen.