Lini

Regisztráció dátuma: 2011. november 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2011. november 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

La Roche-Posay Termálvíz Spray

La Roche-Posay Termálvíz Spray
2014. április 11.

Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt a spray-t, nem bántam meg. Korábban a Vichy hasonló termékét használtam. Azt is szerettem, de ezt jobbnak érzem. Puha és selymes tapintású lesz tőle a bőröm. Már három kiszerelésben kapható, a közepes méretűt (150 g) vettem akciósan 1600 Ft-ért, egész nyáron fújkálhatom, nem kell vele spórolni, mert kiadós adag. Elég vízhiányos, száraz a bőröm, s pillanatok alatt beszívja a permetet. Irritációt nem okoz, illata nincs, érzékeny bőrre is ideális.

Missha All Around Safe Block Essence Sun SPF45 / PA+++

Missha All Around Safe Block Essence Sun SPF45 / PA+++
2014. március 29.

Nagyon lágy, a naptejhez hasonló folyékony a textúrája. Hamar beszívódik a bőrbe és nem hagy ragacsos érzetet a bőrön, puha, selymes tapintású az arcom. Elég jól hidratál. Felvitel után természetes fénye van a bőrnek. Akit ez zavar, púderrel orvosolhatja ezt a "problémát". Felvitel után még egy ideig érződik az illata, enyhe virágos, citrusos. Smink alá is tökéletes. Nem irritál, és az elég magas fényvédelem miatt máris a kedvencem. Ebay-ről rendeltem top-dealer eladótól. Pigmentfoltos és száraz bőröm van, nekem bevált ez a fényvédő, nem cserélem le.

Avon Planet Spa Provance-i Levendula és Jázmin Tisztító Arcmaszk

Avon Planet Spa Provance-i Levendula és Jázmin Tisztító Arcmaszk
2013. november 1.

Az illata kellemes. Kicsit sűrű a gél, gyorsan kell dolgozni vele. Lehúzás után kellemetlenül feszítette az amúgy is száraz bőrömet, de puha és selymes tapintásúvá tette. Nem rossz, de ha elfogy nem veszem újra.

1 ÖSSZETEVŐ