linkee

Regisztráció dátuma: 2014. december 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. december 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 6 vétel
Megnézem

Isana Urea Intensive Kézkrém Panthenollal

Isana Urea Intensive Kézkrém Panthenollal
2019. október 2.

Sűrű állagú kézrém, ennek ellenére hamar beszívódik. Az illata kellemes. Én nyáron használtam, de elég sokat mosok kezet (háziállatkáim miatt), ezért elég száraz a kézfejemen a bőr. Esténként bekentem, reggelre mindig szépen rendbetette a kezem. Újravevős!

Isana White Blossom Bodycreme

Isana White Blossom Bodycreme
2019. augusztus 8.

Hú, de jó ez!Szeretem az Isana tégelyes testápolóit, egyrészt ez a kiszerelés a legfelhasználó barátibb(nem kell a vége felé csapkodni a flakont stb...), másrészt a beltartalm is mindig szuper(szépek az összetevők...) A kakaós társa helyett, vettem ezt nyárra és milyen jól tettem. Kellemes szolíd illata van, ami egy picit felkenés után is érezhető, de nem zavaró módon. A textúrája könnyed, gyorsan beszívódik. Jól hidratál, használata után selymes, pihe puha a bőröm. Szeretem!

Rexona Motion Sense Sensitive Golyós Deo

Rexona Motion Sense Sensitive Golyós Deo
2019. augusztus 8.

Update: Igazából úgy voltam vele elhasználom ha már megvettem. Bejött a nyár és láss csodát állta a strapát. Estére is csak a kellemes illatát érezni a hónaljamaon. Az edzést is bírja. Megszerettem!
Általában stiftet használok, de gondoltam teszek egy próbát a rexona golyós vonalával, hátha megkímélhetem a fekete felsőimet a fehér foltoktól. Nos, ebben abszolút pozitív, mert tényleg nem hagy semmilyen foltott a ruhákon. Az illata kellemes. Viszont az izzadástgátló hatása nem az igazi. Napközben ezt bizony újra kellett kenni, de még így is volt hogy este éreztem magamon egy kis "testszagot". Maradok a stifteknél.

1 ÖSSZETEVŐ