linkee

2040 pont

Regisztráció dátuma: 2014. december 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2040 pont

Regisztráció dátuma: 2014. december 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 6 vétel
Megnézem

Yves Rocher Sérum Végétal Éjszakai Növényi Hámlasztó Szérum

Yves Rocher Sérum Végétal Éjszakai Növényi Hámlasztó Szérum
2021. április 23.

Egyszerűen nagyszerű!!!! Finom az illata,az állaga könnyed, gélesnek mondanám. Szinte abban a pillanatban mikor az arcomhoz ér, egyből kipirul az arcom, először azt hittem, allergiás vagyok és mindjár égni is fog, de nem! Elég hamar beszívódik és valami elképesztő pihe-puha arcbőrt varázsol. 2 hét használat után sokkal szebb a bőröm tőle. Emíg ezt a terméket gyártják , én újra fogom venni! Szerelem!

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2021. március 26.

Nekem bevált! Előtte a Garnier egyik sminklemosó tejét használtam ami rendkívül csípte a szememet, ezért áttértem erre és nem bántam meg! Nem irritál, és kis mennyiség is hatékonyan távolítja el az erősebb sminket is. Többször újravettem már, nem is keresek mást!

Himalaya Mandarinos Pórusösszehúzó Arclemosó Gél

Himalaya Mandarinos Pórusösszehúzó Arclemosó Gél
2021. március 21.

Nagyon szeretem ezt a lemosót! Kevés arcápolási termékkel vagyok hűséges, hiszen az újdonságok mindig vonzóbbak... Nagyon kellemes az illata, én személy szerint szeretem az állagát, (nem túl híg-nem túl sűrű) és nagyon szépen tisztít, teszi ezt úgy hogy közben nem szárít! Lemosása után nincs az a feszülés érzés, viszont pihe-puha arcőr az igen. Nagy LIKE!

1 ÖSSZETEVŐ