linkee

Regisztráció dátuma: 2014. december 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. december 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 6 vétel
Megnézem

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra
2020. május 12.

Kedvelem ezt a sampont! Az illata igazi teafaolaj, emiatt a család többi tagja utálja, de szerencsére hajmosás után nem érződik a hajon. A korpásodást nem szüntette meg teljesen, de az utóbbi időben jobban zsírosodó fejbőrömön határozottan segített. Több nappal kitolja a hajmosást, balzsam használata ajánlott utána, mert elég csikorgóssá varázsolja a hajat.

Isana Urea Intensive Kézkrém Panthenollal

Isana Urea Intensive Kézkrém Panthenollal
2019. október 2.

Sűrű állagú kézrém, ennek ellenére hamar beszívódik. Az illata kellemes. Én nyáron használtam, de elég sokat mosok kezet (háziállatkáim miatt), ezért elég száraz a kézfejemen a bőr. Esténként bekentem, reggelre mindig szépen rendbetette a kezem. Újravevős!

Isana White Blossom Bodycreme

Isana White Blossom Bodycreme
2019. augusztus 8.

Hú, de jó ez!Szeretem az Isana tégelyes testápolóit, egyrészt ez a kiszerelés a legfelhasználó barátibb(nem kell a vége felé csapkodni a flakont stb...), másrészt a beltartalm is mindig szuper(szépek az összetevők...) A kakaós társa helyett, vettem ezt nyárra és milyen jól tettem. Kellemes szolíd illata van, ami egy picit felkenés után is érezhető, de nem zavaró módon. A textúrája könnyed, gyorsan beszívódik. Jól hidratál, használata után selymes, pihe puha a bőröm. Szeretem!

1 ÖSSZETEVŐ