linszu

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Tarte Glam On The Go Eyeshadow Palette

Tarte Glam On The Go Eyeshadow Palette
2019. október 11.

Akkor választottam, amikor a "custom kit" akció volt. Vegyesek az érzéseim ezzel a palettával szemben. Egyrészt nem szeretem a szemhéjpúderek méretét benne, lehetnének kisebbek, másrészt a matt színek formulája nagyon vékonyka és nem építhető. Pl ha a legsötétebb színt halmozom, akkor sem lesz intenzívebb. Nem rossz paletta egyébként, de az amazonian clay formulák sokkal jobbak. Egyébként a shimmer árnyalatokkal nincs problémám.
A színek nagyon melegek, bárhogy variáljuk őket, valahogy mindig ugyanannál a melegségnél kötünk ki.
Habár ezt még nem próbáltam, de talán utazáshoz kiváló lehet, mivel a legsötétebb matt és a legvilágosabb shimmer jó lehet arcra is, a púderek mérete pedig elég nagy, hogy archoz való ecsetekkel nyúlkáljunk bele.

Tarte Tarteist™ PRO To Go Palette

Tarte Tarteist™ PRO To Go Palette
2019. október 11.

Nem nagyon hozott izgalomba, amikor megkaptam, de azóta ez az egyik kedvenc palettám. Ahhoz képest, hogy csak 6 szín van benne, elég sokféle variációt lehet vele alkotni és emiatt remek utazáskor is, mivel ugyanúgy lehet egy nappali, visszafogott sminket elkészíteni vele, mint egy erősebb, drámait. Kicsit porol, amikor az ecsetre felviszem, de felvitelnél nem porzik. Jól pigmentált és könnyen eldolgozható formulával bír.
Egyébként méretügyileg nekem pont az ennyike mennyiségek felelnek meg. Nem szeretem, amikor egy paletta óriási adagokkal van tele, úgy érzem az életben nem fogom elhasználni őket.

The Body Shop Vineyard Peach Barackos Testvaj

The Body Shop Vineyard Peach Barackos Testvaj
2019. június 30.

Az illata mennyeinek tunt, ezert esett ra a valasztasom. Azonban testre kenve teljesen mas. Mar nem az a gazdag, ledus barack illat, amire szamitottam, olyan mu az egesz. Elhasznaltam, de nem veszem ujra. Vannak jobb termekei is. Mint testvaj, a megszokott gazdag apolast nyujtja, akarcsak a tobbi.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ