lippango

Regisztráció dátuma: 2015. október 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Strep Szőrtelenítő Krém Arc & Bikinivonal

Strep Szőrtelenítő Krém Arc & Bikinivonal
2015. október 26.

Az előttem/utánam szólóknak: Egy szőrtelenítőkrémnél az fontos információt hordoz magában, hogy milyen erős -színű- a szőrzet amit el kívántál távolítani.

Én nagyon vonakodva mertem kipróbálni, mert az arcbőröm baromira érzékeny, lásd: az arctonik merénylet lenne ellene. De hát a hiúság...

SZÓVAL A TERMÉKRŐL:
Az arc/ nyak pihéimet (szőke) távolítom el vele.

ELSŐ HASZNÁLAT: 5-6 percig hagytam rajta + spatulával szedtem le=> azonnali megbánás, pánik, panthenol!

MÁSODIK HASZNÁLAT: kihajítottam a spatulát és már a felvitelkor elkezdtem számolni a perceket és kb a 3. percnél elkezdtem ledörzsölni/lemosni az ujjammal => ámulat és öröm+ panthenol (ha már megvettem az előző miatt :D )

+ tipp: a panthenol valami csodát művel a hajjal!!!

Balea Professional Repair Anti-Spliss Serum

Balea Professional Repair Anti-Spliss Serum
2015. október 25.

Száraz vékonyszálú, töredező hajam van (festem,szárítom,vasalom). Ez a kis szérum segít felvenni a harcot velem + ha már törik a hajam, segít az ápolt megjelenésben, ameddig el nem jutok a fodrászhoz. Eseményre/ hétvégi bulira, pedig kötelező: fényes, szép esésű, rugalmas lesz a hajad tőle!

Évek óta használom, voltak félrelépéseim (mondván ha ez a termék ennyi Ft-ért ezt tudja, akkor milyen lehet a drágább) , de mindig csalódtam.
Felső kategóriás termékekkel nincs tapasztalatom, de arra fele nem is kacsintok, mert
1: töredezni úgyis fog a hajam(, igen, a tiéd is)- sad,but true
2: amit egy hajvégápolótól várhatok azt a Balea tökéletesen hozza.

Lipollis Szemránckrém Hyaluronsavval

Lipollis Szemránckrém Hyaluronsavval
2015. október 25.

okt. 25: 3 napja vettem meg. Reggel/ este használom (egész arcra és nyakra). Már most elégedettebb vagyok, mint az eddig használt krémekkel: láthatóan és érezhetően kisimítja és hidratálja a száraz bőröm. Nem spórolok a mennyiséggel. Jó sminkalap! Jövök még updatelni a ráncokkal kapcsolatban! :)