lipstick

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Oriflame Volume Build Rétegezhető Szempilladúsító Spirál

Oriflame Volume Build Rétegezhető Szempilladúsító Spirál
2013. május 5.

Nekem alapból hosszú szempilláim vannak, ez a spirál szépen kiemeli őket. Rétegezni nagyon jól, lehet, nem csomósodik. Viszont nekem nem dúsít, csak hosszabbít, elég jó áron rendeltem a katalógusból.

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2013. február 25.

Néhány napja, hosszas várakozás után végre rávettem magam, hogy megvegyem. Az egyik legjobb döntés volt, hogy végre rászántam magam. Ugye két árnyalatban lehet megvenni, az egyik a sárgás bőrtónusúaknak, a másik pedig a rózsaszín bőrtónusúaknak. Én a sárga kategóriába tartozom, tehát azt vettem meg, azt hiszem az a 010-es árnyalat :) Úgy használom, hogy alapozás előtt és utána, mert így tökéletes az eredmény, de hétköznapokon csak egy rétegben. A tartósságáról annyit, hogy hozzászoktam ahhoz, hogy időnként újra felrakom szemalatti karikákra a korrektort, így történt ez ma is, de aztán rájöttem, hogy mostantól bátran befejezhetem ezt a szokást, mert hosszú órák után is ugyanolyan szépen fed és egyáltalán nem kopik le!! A ráncokba nem ül bele, ennek is köszönhető, hogy a fedése szinte hibátlan. Nagyon jól eltünteti a piros és lila foltokat és a hajszálereket is amik átlátszódnak a vékony bőr alatt. Összesen 850 forintot fizettem érte, szóval nagyon megérte. :))

Lovely False Lashes Szempillaspirál

Lovely False Lashes Szempillaspirál
2013. február 24.

Tegnap sikerült megszereznem, azt hiszem 500 forint körül lehetett az ára. 2 perce festettem ki vele a szempillámat, azt kell hogy mondjam nagyon meg vagyok vele elégedve. Hosszabbít, dúsít szép fekete pillákat kaptam. Nekem a csomagolása Maybelline szempillaspirálokra hajaz, de sebaj nagyon szép darab. Egyébként a Lovelys szempillaspirálok a kedvenceim, ez a harmadik darabom, mindegyiket imádom.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ