Best of Beauty 2019

Lisana

Regisztráció dátuma: 2012. május 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. május 29.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Sundance Napozó Spray Sportoláshoz Átlátszó FF50 Erős Védelemmel

Sundance Napozó Spray Sportoláshoz Átlátszó FF50 Erős Védelemmel
2019. június 23.

Hegyi túrázáshoz tökéletesen bevált. Nem ragad, nagyon kényelmes viselet, könnyű fújni. Arcra is könnyű felvinni tenyérből. Megváltás aktív sport közben a hagyomanyos ragadós krémekhez képest.
Az 50-es faktort is hozza (mi fújtuk és utána tenyérrel oszlattuk még a bőrön, így sikerult kenni mindenhová). Arcra is használtuk tenyerébe fújás után. Nem okozott se érzékenységet, se pattanásokat.
Viszont nagyon gyorsan fogy. 3 fő aktív napon lét mellett elfújt 1 dobozzal 3 nap alatt.

Schauma Szépség Olaj

Schauma Szépség Olaj
2019. április 14.

Glamour napokon vettem még régebben 40% kedvezménnyel. Már tavaly óta nagyon odavoltam érte, így most nagyon örültem, mikor láttam az akciót.
Az illata fantasztikus, az állaga tényleg nagyon könnyű, emiatt nem is nehezíti el a hajat.
Hatásban nem tud többet, mint az olcsóbb dm és rossmann sajátmárkás hajolajai. Ez a kiszerelése miatt kicsit drágának tűnik, viszont nekem a vékony haj miatt az örökkévalóságig elegek ezek így is. Az illata pedig tényleg hatalmas plusz!

Isana Peach Love Ajakápoló

Isana Peach Love Ajakápoló
2019. március 23.

Más, mint a többi Isana, ezt fontos kiemelni! Nem olyan zsíros, mint az olivás-classic-hidro hármas. Inkább azoknak ajánlanám, akik a könnyedebb ajakápolókat szeretik, mint pl. a rose (annál viszont jobban ápol). Az illata kellemes, elég barackos.
Nekem telitalálat tavaszra és nyárra, nafyon örülök neki, hogy kijöttek ezzel!!

1 MÁRKA