Lisana

Regisztráció dátuma: 2012. május 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. május 29.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Miss Sporty Lasting Color Gel Shine Up To 10 Days Color Körömlakk

Miss Sporty Lasting Color Gel Shine Up To 10 Days Color Körömlakk
2020. január 4.

Imádom. Széles ecset, könnyű felvitel vékony rétegben, viszonylag gyorsan szárad. Tényleg fenn van egy hetet pattogás nélkül (alap és fedőlakkot is használok), utána nagyon könnyű lemosni. Egy pasztell rózsaszínem van, ami nem rikító, viszont annyira erős színű, hogy nagyon jól mutat rajta a fehér körömnyomda!
Amikor hosszabb volt a körmöm, és festés utáni másnap tésztát gyúrtam (nyilvan hajlott a köröm is), akkor láttam rajta hogy gyengélkedik kicsit, de +1 réteg fedőlakk után még bírta simán 6 napig.

Moyra Keratinos Körömerősítő

Moyra Keratinos Körömerősítő
2020. január 4.

Első használatra bevált, viszont 2. alkalommal teljesen tönkretette a körmeim... Lemezesen kezdett levalni a felső réteg, előtte csak konnyen beszakadt. Először nem ennek tudtam be, hiszen elsőre nem volt semmi gond. Aztán ezt csinálta 3. és 4. alkalommal is. Bár inkább csak ne csinált volna semmit... Több esélyt nem kapott.
Most fedőlakként használom körömnyomdára. Ennyi rétegen át már nem tud kárt tenni.

Gladoil Citrom Illóolaj

Gladoil Citrom Illóolaj
2019. december 14.

Nekem szuperül működik. Frissíti a levegőt, energizál. Nyáron szúnyogok ellen is használtam: magában és szúnyogriasztóhoz adva is. Így is elég jól bevált :)
Bőrön sem okozott nálam irritációt, vizes hígítás nélkül sem.

1 MÁRKA