lisbeth10

Regisztráció dátuma: 2019. április 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. április 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2022. február 21.

Meglepetés volt számomra ez a szempillaspirál. Egy kicsit megijedtem a keféjét megpillantva, nincs jó tapasztalatom az ilyen keféjű szempillaspirálokkal. Először furcsa volt használni, féltem, hogy a szememben köt ki a festék, de meglepetésemre, egészen hamar megszoktam. Az ilyen keféktől mindig összetapadnak a pilláim, csomósak lesznek, de ezzel szépen szét tudom őket választani, hosszítja őket. Eddig meg vagyok elégedve vele.

Uriage Stick Lèvres Ajakápoló Stift

Uriage Stick Lèvres Ajakápoló Stift
2021. december 20.

Nagyon szeretem használni. Kellemes az illata, nagyon jó az állaga, élvezet használni. Tetszik a hidratáló hatása, ilyennek gondolok egy ideális ajakápolót

Balea Kétfázisú Hővédő Spray (régi)

Balea Kétfázisú Hővédő Spray (régi)
2021. november 23.

Nem teszem ki hőnek a hajamat, nagy ritkán szoktam csak kivasalni és jobban szeretem, ha magától szárad meg. Hatásában ez olyan meh. Nem tapasztaltam kellemetlenséget, de sok pozitív hatást sem. Viszont ez a kétfázisú konzisztencia, szerintem nem jól használható ezzel a szórófejes kivitelezéssel. Ugyanis pár használat után beragadt. Gondoltam, a szórófejjel lehet valami hiba, ezért egy másik szórófejes flakonba töltöttem át, de ugyanazt tapasztaltam. Egy nyomás és beragad az egész. Az embernek nincs türelme, hogy minden fújás előtt a beragadt fejjel vacakoljon, hogy a végén mindenhova jusson a termékből, csak oda nem, ahova kéne.

1 ÖSSZETEVŐ

C12-15 Pareth-2 EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott