Lisien

Regisztráció dátuma: 2014. május 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. május 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

MAC Pro Longwear Korrektor

MAC Pro Longwear Korrektor
2017. január 19.

NW 15 színben van meg. Elsősorban szem alá vettem, de bebizonyította, hogy pattanásokra is használható. Jó a fedése és nem szublimál el a nap végére sem, illetve nem sötétedik. A pumpás kiszerelés jó lenne, de szerintem is kissé nagylelkűen adagol. 1-2 használat után nekem is sikerült ezt kiküszöbölni, hála a véleményezők tanácsainak. Gyorsan kell vele dolgozni, és el kell találni a megfelelő mennyiséget hogy szép legyen a végeredmény, ami néhány reggelen elég nagy kihívás tud lenni. Pláne szem alatt. Ilyenkor annyira nem szeretem őt, de annyi baj legyen. :D A pattanásokra hajlamos területeken pedig nem okozott csúnyaságokat. Tárolni és szállítani a dobozában szoktam, mert nem szeretném összetörni.
Összességében tetszik, de nem ő a kedvencem.

MAC Arcpirosító

MAC Arcpirosító
2017. január 19.

A Harmony árnyalatot választottam kontúrozás céljából. Tartós és természetes a végeredmény. A fehér bőrömön sem kelt bizarr hatást. Szerencsére nincs narancsos beütése sem. Gazdaságos, mivel nagyon keveset kell belőle felvinni. Az ára is rendben van, pláne, ha azt nézem, hogy olcsóbban megúsztam, mintha a bronzosító púdert rendeltem volna. Lassan esedékes lesz egy pirosító beszerzése is, úgyhogy már mazsolázgatok a színválasztékból. :D

Cosrx Salicylic Acid Exfoliating Cleanser

Cosrx Salicylic Acid Exfoliating Cleanser
2016. augusztus 28.

A márka több termékét is használom és szeretem, így nem volt kérdés, hogy egy lemosójukat is kipróbáljam. Szerencsére nem lőttem mellé ezzel sem. Jó sokáig elég lesz, mivel kevés is elég belőle és az ára is kedvező. Tetszik a krémes állaga és nekem a habzásával sincs gondom. Megfelelően tisztít, közben nem szárít. Rondaságok sem jöttek ki tőle, bár szerencsére mostanság nem is nagyon jellemző. Mintha az arcom is kevésbé zsírosodna, amióta ezt használom. Egyedül a teafaolajos illata az, ami az első pár használatnál nem tetszett, de megszoktam és amúgy sem szimatolni vettem. Ismét egy Cosrx termék, ami állandó lakója lesz a fürdőszobánknak.