LiterallyWhite

Regisztráció dátuma: 2017. október 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. október 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs
2019. június 17.

Az egyik legjobb drogériás tartós ajakrúzs. A Hot színárnyalatot vettem meg, ami jól pigmentált és könnyen felvihető. Viszonylag gyorsan megszárad, és utána abszolút csókállóvá válik. Nem kopik csúnyán, egy esti evés/ivás után is csak a száj belsejéről kopik le, ami annyira nem zavaró. Csak ajánlani tudom.

Faith In Nature Kókusz Hajkondícionáló

Faith In Nature Kókusz Hajkondícionáló
2019. május 12.

A Faith in Nature rozmaring sampon mellé vettem balzsamnak. A sampon elképesztően szárító hatását ellensúlyozza, és a kókusz illat is nagyon kellemes. Az 5 perces hatási időt érdemes betartani, különben nem fogja nyújtani a kívánt hatást. Ez a balzsam valamivel jobb, mint a sampon, mivel tényleg kifésülhetőbbé teszi a hajat, viszont nem csodaszer. Sőt, egyáltalán nem költségkímélő, hogy sokkal többet kell belőle elhasználni, hogy egyáltalán hasson. Azért jár a 3 csillag, mert valójában semmi extrát nem nyújt, balzsamként funkcionál, de egetrengető hatásra számítani felesleges.

Faith In Nature Rozmaring Sampon

Faith In Nature Rozmaring Sampon
2019. május 12.

Kíváncsiságból néha szeretem kipróbálni a természetes összetevőjű vagy bio samponokat, hátha tényleg olyan csodaszerek, mint aminek beállítják őket. Az Alverde borzalma után a Faith in Nature egy kicsit jobb minőségű, ezt az ára is mutatja. Viszont mint eddig az összes bio sampon amit próbáltam, eszméletlenül csikorgós tisztára mossa a hajamat, amit utána bőségesen kell balzsamozni, hogy ki lehessen fésülni. És úgy tűnik, hogy a festett hajból egy kicsit "kimossa" a színt, mert amióta ezzel mosom a hajamat, valahogy kevésbé fényes, és kicsit sprődebb, mint szokott lenni. A zsírosodást természetesen nem csökkenti, így is 2 naponta kell minimum hajat mosnom. Valószínüleg akinek természetes haja van, és nem festi jelenleg, azoknál jobb hatást ér el. Viszont aki festi vagy szőkíti a haját, annak nem ajánlom, mivel az alapból igénybevett hajat még inkább kiszárítja és fénytelenné teszi. Azért kap 3 csillagot, mert alap szinten teszi a dolgát, viszont a végeredmény egyáltalán nem az a csoda, amit a bio samponok általában ígérnek.