litren

Regisztráció dátuma: 2016. július 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. július 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál
2017. február 23.

Régen egyszer vettem és úgy emlékeztem abszolút tartós, nyáron a fürdőbe strandon meg se kottyant neki a víz , most újra vettem , erre kenődik , morzsolódik és egyáltalán nem csinál szép hosszú pillákat , kevés festéket visz fel . Nem újravevős számomra

The Body Shop Vitamin E Moisture Cream

The Body Shop Vitamin E Moisture Cream
2017. február 21.

Mintát vettem belőle , eddig egyszer próbáltam , nekem az illata tetszik , felvitel után tényleg úgy éreztem hogy abszolút feltöltötte az arcom , talán tényleg picit nehezebben szívódik be , bár nem kell belőle sok ! vékony rétegbe kell felvinni lehet ez volt a hiba, de utána tényleg puha lett tőle a bőröm .Nem fénylik mint sok hidratáló krém .Az e vitaminos esszencia már megvan , valószínű beszerzem ezt is és együtt fogom használni :) majd jövök még update- ni. :) egyenlőre 4 csillag talán csak az ára miatt !

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. február 16.

Hát számomra abszolút botrány :( ugye már a csapból is ez folyik , ezért beszereztem én is egyet , irtó nagy reményeket fűzve hozzá de nekem abszolút száraz , múmia fejet kölcsönöz :/ pedig aláhidratáltam rendesen ( arcolaj, arckrém , még after shave balzsamot is szoktam tenni , de annyira szárít :( az tény hogy egyenletes fedése lenne , matt is , de nekem valahogy nem jött be :( az ára miatt anyira nem bánom , de valószínű hogy eladom majd !
egyenlőre 3 csillag csak azt is leginkább a csomagolás miatt nekem tetszik ez a pipettás módszer ..... de amúgy csalódás.