Little

Regisztráció dátuma: 2014. február 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 6.
Bőrtípus: -

Megnézem

Lancome Rouge Now Or Never EDP

Lancome Rouge Now Or Never EDP
2019. november 13.

Nekem van belőle, így minden más, Lancome parfüm visszakerül az üzletek polcaira, mert meg sem közelítik az élményt, amit ebbe az üvegbe sikerült belegyúrni. Nem tartom édes illatnak, de a ruháimon valóban egy fűszeres vaníliás illat marad utána sokáig. Kifújáskor nagyon ütős, tömény és kaotikus. Minden egyszerre akar benne érvényesülni, így fűszeres-roppanós-borsos (a köményt nem érzem), fanyar gyümölcskoktéllal (ami nem citrusos), ámbrás-vaníliával és nagyon mély rózsa illattal. A fűszerressége végig jelen van és a fás jegyek miatt semmiképp nem mondanám krémesnek, semmi púder, hanem határozottan balzsamos.
Nagyon különleges. Az illat kicsit puhul ugyan, de rajtam egész nap tart.

O HUI Age Recovery Cell-Lab Cream

O HUI Age Recovery Cell-Lab Cream
2016. április 16.

A termékcsaládnak számos tagját próbáltam és használom. Egy pillanatra sem merül fel bennem, hogy ez egy ázsiai termék, simán ott lehetne az Eucerin és a Vichy között a polcokon.

Isa Knox Lumiere White Softener

Isa Knox Lumiere White Softener
2014. augusztus 1.

Nálam favorit. Szinte issza a bőröm. A hidratálása teljesen optimális a számomra. Kb. 1 hónap használat után már határozottan halványabbak voltak a napfoltok is az arcomon; mára van, amelyik eltűnt. Az arcszínem egységesebb. Így a nyári melegekben van úgy, hogy csak ezt használom és a Whoo Jinyul szemkrémet.

1 MÁRKA