LittleBaby

Regisztráció dátuma: 2015. december 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém
2021. március 19.

Durván szárad a kezem hideg időben, véresre,
pirosra, fájósra. Kipróbáltam az összes (!) TBS kézkrémet, ez használt valamit egyedül, de ettől sem voltam elájulva. Ha innen valamit újravennék, max ezt, de vannak jobb krémek is a piacon.

Neutrogena Hydro Boost Kézápoló Krémzselé

Neutrogena Hydro Boost Kézápoló Krémzselé
2021. március 19.

Ha a kezem szárad, akkor NAGYON szárad. Nagyon hamar jut el sajnos (főleg ősztől tavaszig) oda, hogy fájósra, pirosra, véresre szárad, hiába kenegetem már mindenfélével. Ez a krém nekem ilyen állapotomban semmit sem használt, ott porosodik a polcon már régóta, hogy “majd jó lesz vmire”. Nekem ez nem, de a “sima” Neutrogena nagyon bevált. Ezt talán megelőzésre érdemesebb használni

Lush Love Boat Fürdőbomba

Lush Love Boat Fürdőbomba
2021. február 13.

Gyártják, 2 hete vettem meg. Ez kifejezetten Valentin napra készül, szóval ezért lehet csak időszakosan kapni.

Tegnap kipróbáltuk. Én annyira nem vagyok elájulva tőle, a rózsaszín megfogta nekünk is a kezünket, vagy épp a lábunkat, mert megfogtuk olvadás közben, vagy nekünk úszott, de ez majd lejön pár mosás után :D a kádat nem fogta meg, a testünk többi részét sem. Csak amivel megfogtuk az olvadó hajócskát.
No de, a bombáról: kb 10 perc alatt oldódott fel, ami szerintem tök sok idő (ez jó!!), és közben gyönyörű, kékes, rózsaszínes csíkokat, “habokat” eresztett magából, nagyon-nagyon szép volt; a víz sötétes lila marad utána. Viszont nekem ennyiben ki is merült a pozitívum, mert az illatát alig éreztük, a bőrömön meg annyira sem :D 1-1x belefér, a színei tényleg meseszépek, de nem rohannék egy újabb darabért. Az árát korrektnek találom, de többet vártam tőle.