LittleBaby

Regisztráció dátuma: 2015. december 20.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. december 20.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

dr. Organic Tusfürdő Marokkói Bio Argán Olajjal

dr. Organic Tusfürdő Marokkói Bio Argán Olajjal
2019. október 3.

Nagyon-nagyon szeretem! Ilyet még sosem mondtam egy tusfürdőre, de ez valami csodás. Az illata olyan, mint egy szaunának vagy valami wellnessrészlegnek :D Kellemes, lágy érzés mosakodni vele, sokáig elég. Minimálisan habzik csak, de nekem ez egyáltalán nem zavaró.
Az ára kicsit borsos, de biztosan újra fogom venni.

Lush R&B Hajvégápoló

Lush R&B Hajvégápoló
2019. október 3.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban.Kb. 2 hónapja használom heti 2x vizes hajra.
Az illata nekem nem annyira jön be, számomra túl erős. De ez még hagyján, igazából a hajtöredezésem sem lett tőle kevesebb (ergo alig hidratál valamit).
Az én hajam eleve vékonyszálú, könnyen sérül, nagyon óvatosan kell vele bánnom. Hajszárítás előtt a vizes hajamra viszek fel egy nagyon keveset a hajvégekre (ha feljebb, hajközépre is teszek, akkor a hullámaim eltűnnek, szó szerint, pedig nem rakok rá sokat!). Így utána nem fog összetapadni és nem lesz ragacs érzés (de tényleg nagyon keveset kell felvinni).
Ha száraz hajra teszem, akkor nettó összetapadás és zsíros érzés. Szóval nekem ez a mindennapos felvitel nem jó, mert már a 2. alkalom után olyan, mintha csimbókos, zsíros hajvégem lenne.

Az árát tekintve megéri annak, akinek használ is a termék, mert elég lesz vagy egy évig.

Újravenni maximum akkor fogom, ha valami javulást érzékelek a hajam szerkezetén..

MAC Gently Off Wipes + Micellar Water

MAC Gently Off Wipes + Micellar Water
2019. augusztus 6.

Miután Bobbi Brown kétfázisú szemfestéklemosója (ami amúgy kiváló!) nehezen szedte le a Mac-es szempillaspirált, gondoltam, veszek tőlük valamit, hátha jobban beválik.
Direkt úgy kértem sminklemosót, hogy ÉRZÉKENY szemre szeretném használni. Az eladó hölgy ezt mutatta, hogy ez az egyetlen ilyen szemre való lemosójuk.. Jó, adtam neki egy esélyt. SZÖRNYEN csípte a szemem... Ráadásul csak egy hajszálnyival szedte le jobban a festéket, mint a Bobbis.. Szóval számomra elég nagy csalódás..
Maga a kendő nagyon jól át van itatva, de ennyi. A Nivea kendője is tud ennyit.. (+ csípni :D ). Maradok Bobbinál, az legalább nem irritál.