littleblondie

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

MakeUp Revolution Iconic Pro 1 Szemhéjpúder Paletta

MakeUp Revolution Iconic Pro 1 Szemhéjpúder Paletta
2018. július 17.

Az első szemhéjpúder palettám volt, és elképesztő jó vételnek tartom! Ezzel tanultam meg sminkelni, és szuper erre a feladatra. A matt színek szuperek, pigmentáltak, és egyszer sem okozott gondot az elsatírozásuk. A fényes színekkel is nagyon meg vagyok elégedve, gyönyörűek és nem potyognak szanaszét a szemem alá. Én szemhéjfestéket mindig primerrel használok, így csak úgy tudok nyilatkozni a tartósságukról. Egész nap meg sem mozdul, este úgy mosom le, mint ahogy reggel felkentem. Imádom ezt a palettát, agyonra van már használva szegénykém, de a világ minden kincséért se válnék meg tőle. Nekem, mint átlag sminkhasználónak, nincs szükségem ennél komolyabb festékekre a mindennapokra. Szerintem egy nagyszerűen kihasználható paletta, és rengeteg különböző szemsminket el lehet vele készíteni a hétköznapi natúr sminktől az extra feltűnő sminkcsodákig. A hatalmas tükröt benne imádom, minden nap abban sminkelek. Illetve a hozzá járó ecset sem használhatatlan. Aki hasonlóan egy mindennapi palettát keres jó áron,annak meleg szívvel tudom ajánlani.

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour
2018. május 22.

Fire Starter, Pink Blink és Be My Baby árnyalatokban birtoklom, és egyértelműen az eddigi kedvenc folyékony rúzs formulám. Az első kettő más állagú, azok az abszolút kedvenceim, hamar száradnak, baromi tartósak és kényelmesek, olyan mintha nem lenne a számon semmi. Az evést is kifejezetten jól bírják, ha nem olajos az adott étel, szinte meg se látszik, hogy ettem. A Be My Baby egy kicsit eltérű formulájú, hajlamos csíkos lenni, mikor felviszem, de szerintem egy kis gyakorlással ezt is meg lehet tanulni kezelni. Ez az árnyalat viszont nem bírja jól az étkezést. Azt viszont hallottam, hogy a szériából a borszínek eléggé foltosak, így azokkal nem is próbálkoztam. Mindenesetre én meleg szívvel tudom ajánlani az általam használt színeket,főleg az első kettőt, az pedig egészen biztos, hogy ha a Pink Blink kifogy, fénysebességgel fogok utánpótlásért szaladni a drogériába, mert ez lett a kedvenc mindennapi rúzsom.

Yves Rocher Mangó-Koriander Testápoló

Yves Rocher Mangó-Koriander Testápoló
2018. március 22.

Nekem ez a kedvenc testápolóm. A hiperérzékeny bőröm nem lesz tőle kiütéses, elképesztően fincsi az illata, és gyorsabban szívódik be a bőrömbe, mint eddig bármely más testápoló, amit használtam. Ja, és a hidratálóképessége: nagyon frankón kordában tartja az extrém száraz, ekcémára hajlamos bőrömet.

1 MÁRKA