littlelady

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Strenghtcure Koriander Hajerősítő Kezelés

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Strenghtcure Koriander Hajerősítő Kezelés
2019. január 3.

Az itteni vélemények alapján biztos nem vettem volna meg... viszont a Müllerben sosincs térerőm, így nem tudtam meglesni itt :) 1200 Ft-ra volt leárazva, úgyhogy úgy döntöttem, vállalom a kockázatot. Nagyon jól tettem! Sokkal tömörebbnek tűnik a hajam alul, szinte tényleg erősít. Nekem ráadásul az illata is tetszik. Ha leárazva látjátok valahol, érdemes egy próbát tenni, nekem tényleg bejött!

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2018. július 29.

Évek óta először most jött rám az érzés, hogy nekem kell egy szárazsampon. Eddig azért kerültem őket, mert bennem élt régről pár borzalmas élmény, amikor olyan volt a fejem, mint aki belefeküdt a hintőporba. Nem titkoltan első dolgom volt ide feljönni, és megnézni a legjobbra értékelt szárazsampont :) Köszönöm innen is minden véleményezőnek, mert nekem biztosan nem jutott volna eszembe ezt venni! A design abszolút nem fogott meg, és igazából először azt hittem, hogy ez valami gyerekeknek való dolog :D Szóval magamtól ezt soha nem emeltem volna le a polcról, és milyen rossz lett volna. Ez azt adja, amit kell. Egyszerűen és gyorsan bele tudom dolgozni a hajamba, nem lesznek tőle ősznek tűnő hajtöveim, és tartást is ad.

Douglas Naturals Peeling Arcmaszk

Douglas Naturals Peeling Arcmaszk
2018. július 29.

Nekem a nagyobb kiszerelés van meg (nagyobb alatt 50 ml-t kell érteni :D). Kicsit fura, mert amikor felrakom, pár perc múlva olyan, mintha nem történt volna semmi. Utána mikor vízzel mosom le és körkörösen radírozom, akkor valamit érzek, de nem egy nagy durranás. Eredeti ára számomra indokolatlan.