LittleSpark

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

p2 By Viszkok Fruzsi All Eyes On Me Szemhéjpúder Paletta

p2 By Viszkok Fruzsi All Eyes On Me Szemhéjpúder Paletta
2021. december 1.

Most 300 ft a rossmannban ennyit megér :D Egyébként az eredeti 3ezer ft-os ár nevetséges érte. A színösszeállítás szép de a pigmentáltság igenis hagy maga után kívánnivalót. Sok palettám van az egészen olcsótól a high endig de ez az eredeti árát sosem érte meg. A csillámos-szatén színek jobbak a mattoknál, de egyik sem krémes, ujjal felvéve is érezni hogy száraz a formula, emiatt is gondolnám gyengén pigmentáltnak. Kezdőknek aprópénzért tök jó :D

John Frieda Brilliant Brunette Sampon

John Frieda Brilliant Brunette Sampon
2021. november 29.

Nekem bevált ez a sampon. Alapvetően világos szőkésbarna hajam van ezt festem sötétbarnára. A babahajaimnál látszik persze leghamarabb hogy festve van a hajam, de a samponnal egész jól ki tudom tolni a hajfestést. Kicsit én is rajtahagyom a sampont ahogy a hamvasítóknál is javasolják. Az illata tetszik, irritációt korpát zsírosodást nekem nem okozott.

ColourPop The Child Szemhéjpúder Paletta

ColourPop The Child Szemhéjpúder Paletta
2021. október 15.

Imádom ezt a palettát :) Az első rendelésem volt a Colourpop-tól és külföldről. Szerencsére épségben és gyorsan megérkezett. Azóta rengetegszer használtam, nagyon változatos sminkeket lehet vele készíteni. A fényes árnyalatok nagyon krémesek gyönyörűen eldolgozhatóak. A mattok és a szaténok pedig szépen pigmentáltak nem foltosak. Tartósak is a szemhéjon.

2 MÁRKA