LittleSpark

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Body Shop Banános Hajbalzsam

The Body Shop Banános Hajbalzsam
2022. december 3.

Valami mennyei illata van. Finom kellemes banános selymes illatot hagy a hajon. Bár alapvetően nincs gond a hajammal, szép fény maradt a használata után. Nem volt se könnyebb se nehezebb kifésülni a hajamat. 4 pontot adok azért mert szerintem irreálisan drága, ilyen hatást és illatot azért be lehet ennél olcsóbban szerezni.

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam
2021. december 8.

Nagyon jó! Épp egy vízálló szempillaspirált használok és nagyon megszenvedtem a lemosásával esténként. A body shop-os adventi kalendárban a kis kiszerelése van a terméknek. Sok esélyt nem láttam hogy könnyebben lejön a spirál de tévedtem! Nagyon kellemes az állaga, gyorsan el lehet oszlatni. Én egy mikroszálas sminklemosó koronggal amit előtte benedvesítek törlöm le az egészet. Én a sminklemosók után mindig használok egy géles lemosót az esetleges sminklemosó maradványok eltávolítása miatt és ehhez is kell szerintem mert egy nagyon pici réteget mintha hagyna maga után. Mindenképp meg fogom venni a nagy kiszerelést is!

p2 By Viszkok Fruzsi All Eyes On Me Szemhéjpúder Paletta

p2 By Viszkok Fruzsi All Eyes On Me Szemhéjpúder Paletta
2021. december 1.

Most 300 ft a rossmannban ennyit megér :D Egyébként az eredeti 3ezer ft-os ár nevetséges érte. A színösszeállítás szép de a pigmentáltság igenis hagy maga után kívánnivalót. Sok palettám van az egészen olcsótól a high endig de ez az eredeti árát sosem érte meg. A csillámos-szatén színek jobbak a mattoknál, de egyik sem krémes, ujjal felvéve is érezni hogy száraz a formula, emiatt is gondolnám gyengén pigmentáltnak. Kezdőknek aprópénzért tök jó :D

2 MÁRKA