LittleSpark

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Sleek Black Utopia Volumising Mascara

Sleek Black Utopia Volumising Mascara
2020. november 10.

Elhasználtam és nagyon szerettem! Tényleg gyönyörű fekete színű és nagyon szép pillákat csinált. A kefe hatalmas egyébként de semmi gondot nem okozott a használatkor szépen ki lehet spirálozni vele az elbújni vágyó kis szempillákat is a szemzugok közelében. Nem vízálló ugyan de nekem mindenféle potyogás nélkúl kibírta a napot, este pedig könnyen le lehetett mosni.

MAC Pro Longwear Korrektor

MAC Pro Longwear Korrektor
2020. október 30.

Nagyszerű korrektor minden tekintetben! Az állaga kinyomva sűrű ám a bőrön mégis könnyű eldolgozni, fantasztikusan beleolvad. Tök jó bőrhibákra, pirosságra, szem alatti karikákra. Olykor ha valami történik a bőrömmel és nagyon kipattogok alapozóként is bevethető. Ilyenkor egy nedves alapozószivaccsal viszek fel nagyon keveset és egyszerűen bombabiztos, csodásan fed de mégsem lesz maszkhatása. Jó az is hogy sok árnyalat közül lehet választani, így mindenki megtalálja a magának megfelelőt.

Jeffree Star Cosmetics X Shane Dawson Mini Controversy Palette

Jeffree Star Cosmetics X Shane Dawson Mini Controversy Palette
2020. október 17.

A második Jeffree palettám és egy álom ez is. A színek csodásan pigmentáltak, a világosak is. Bársonyos textúrájuk van, nagyon szépen lehet őket satírozni. A színek abszolút nem fakulnak a nap során, nem mozdultak el ( Catrice szemhéjalapot használtam). Nincs semmi kifogásom ellene, imádom! :)

2 MÁRKA