LittleSpark

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bell HYPOAllergenic Long & Volume Mascara

Bell HYPOAllergenic Long & Volume Mascara
2019. április 13.

Nemrég használtam el egy ilyen spirált és összességében pozitív róla a véleményem. A kefe kialakítása nekem tetszik ,könnyű használni. A szín szép fekete, nem potyogott nem maszatolódott. A dúsítás nem igazán ment neki inkább csak hosszú pillákat csinált. Szóval így elég természetes volt, de ha már egy tusvonalat húztam nem látszottak olyan szépek azok a pillák .Ezért 4 csillag.

Pupa I'm Matt Lip Fluid

Pupa I'm Matt Lip Fluid
2019. április 11.

Nagyon szeretem ezt a rúzst, a 72es árnyalatot választottam magamnak. Nagyon jó az aplikátora, kicsit hajlított így a végével a felső ajak kontúrját is ki lehet alakítani ha nincs ceruzája az embernek. Nagyon tartós, rajtam egész nap tart. Kicsit a számat is megfogja :D 1 réteg is elég belőle, nem szárít. Egyenlőre ez az egy színem van de elég kicsi a választék a színek közül nincsenek igazán érdekes egyedi árnyalatok, legalábbis ebben a kollekcióban. Ha kevesebb rúzsom lenne biztos vennék még belőle mert maga a termék fantasztikus :)

MakeUp Revolution Soph Eyeshadow Palette

MakeUp Revolution Soph Eyeshadow Palette
2019. április 6.

Nos végül én is lecsaptam rá. Maga a papírdoboz szép, én ebben tartom hogy megvédjem a palettát. Maga a paletta tokja nekem kicsit gagyi, nem annyira tetszik, de ez nem lényeges igazából. A színek csodásak nagyon jól pigmentáltak, én alappal használom őket. A csillámos színeket viszont nem ecsettel hanem ujjal érdemes felvinni mert úgy lesz igazán szép és intenzív. A színek jól egymásba satírozhatók, könnyű velük dolgozni. Viszont elég gagyi kínai smink szaga van :/ Mondjuk oké nem volt drága csak úgy meglepett hogy az essence-nek sincs ilyen kínai szaga :D Összességében egy jó paletta de a Sleek-et nálam nem körözi le :)

2 MÁRKA