LittleSpark

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Első Hópelyhek Testápoló

Yves Rocher Első Hópelyhek Testápoló
2020. január 15.

Sajnos nem a kedvencem. Illata alig van, de igazából az kellemes. Édeskés ami illat jellegtelen mert semmi mást nem érezni rajta. Nagyon hasonlít az egyik tavalyi illathoz egyébként a Piros Almához. Télre ez a testápoló szerintem sokaknak kevés lesz, napi használat mellett elvagyok vele. Nem marad egy emlékezetes termék, talán legközelebb jobbra sikerül.

Yves Rocher Fenyves Lelke Tusfürdő

Yves Rocher Fenyves Lelke Tusfürdő
2020. január 15.

Nagyon szeretem én is ezt a tusit, teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval. Valóban nem szokványos, megosztó. Én az elégedettek táborát erősítem, bejön az illata. Ezen kívül nem szárít, normálisan habzik, a tartóssága pár óra a bőrön, ugyan elég haloványan.

Jeffree Star Cosmetics Thirsty Palette

Jeffree Star Cosmetics Thirsty Palette
2019. december 23.

Az első Jeffree Star palettám és huhh nagyon jó. Bár régóta nézem a videóit és láttam hogy jó termékek mégis vacillálltam mert az ára hát húzós. De megéri, a színek élénkek pigmentáltak, és nagyon tartósak. A csillámos színeket én ujjal viszem fel mint minden már palettámból és így valami fantasztikus, mindig megdícsérik rajtam. A legelső bőrszínt én mindig az alapra teszem rá és csak utána a színeket. Így tök szépen lehet satírozni és nem lesz foltos. Aki szeretne egy kis különlegességet bátran ajánlom neki :)

2 MÁRKA