LittleSpark

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Zuhanyzás Közbeni Testápoló Balzsam

Yves Rocher Zuhanyzás Közbeni Testápoló Balzsam
2019. március 6.

Nagyon szeretem! Végre nem ragad a bőröm, nem csúszik a kád utána mint más zuhanyzás közbeni testápolóktól, de lehet csak én nem nyúltam bele a tutiba. Az illata mennyei, finom visszafogott. Kinyomva elsőre olyan mint a tömlős maci sajt :D A bőrön könnyű eloszlatni. Nem olyan mint amikor a kedvenc testápolómat használom, de nem is gond lusta napokra na meg nyárra amikor nem olyan száraz a bőr szerintem teljesen megállja a helyét.

Essence Eye Flirt Party Look Szemhéjpúder Paletta

Essence Eye Flirt Party Look Szemhéjpúder Paletta
2019. március 2.

Nagyon szép paletta. Zöld szeműként jól kihasználhatónak találom. Amikor előveszem hogy na ma ezzel sminkelek elég kiválasztani a színeket :D Sokat adott a márka a minőségbeli javulásra, pigmentáltabbak a színek és amiért külön hálás vagyok hogy a csillámos színek nem csak a felső rétegben csillámosak mert korábban e volt a két fő ok amiért nem vásároltam tőlük. Nekem nem potyog, egyenletesen lehet felvinni a színeket.

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém
2019. március 1.

Imádom a kókuszt, szóval gondoltam kipróbálom, olyan rossz nem lehet. És valóban tök jó íze van, édeskés, kókuszos, enyhén mentolos. Jól tisztít, megfelelően habzik. Ez egy visszatérő fogkrém lesz a polcomon :)

2 MÁRKA