Littletreats

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2016. december 19.

Hát elég ijesztő a csomagolása, síeléskor megkérdezték, hogy miért hordok magamnál szúnyogriasztót:D. De a hatása kifogástalan, fölösleges a szebb illatosabb finomabb ajakápolókat kipróbálni, ez jó és kész.

Coconutoil Lip Balm Original

Coconutoil Lip Balm Original
2016. december 19.

Egyenlőre abszolút friss vélemény, de majd update-elek. Én az ajakradíros tégellyel együtt vettem, ami kissé meglepő volt az elvárásokkal szemben, nem az a klasszikus nagy szemcsés radírozó dolog, hanem fahéjas, kissé csípős, de nagyon élvezem, tényleg fokozza a vérkeringést. Magával az ajakápolóval kapcsolatban, még kételyeim vannak. Tetszik az alapfilozófia, az illat az íz, és az érzés, hogy vékony filmréteget von a bőrömre, nem az a ragacsos krémes, csak annyira nem hidratál, szóval nem rossz, még meglátjuk... Egyenlőre viszont az otthon készített shea vajas, méhviaszos változatot nem übereli. Illetve, hát tégelyes... Egyenlőre 4 csillag.
Update: nem, nem , nem. Az áráért ennél több kell, pillanatokon belül elmúlik a hatása, de az ajakradírt még mindig szeretem.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2016. december 19.

Már egy ideje használom általában reggel, de van amikor naponta kétszer. Amit imádok rajta, hogy a homlokomon lévő kis pici pattanások, amik eltüntethetetlennek tűntek pár héten belül teljesen felszívódtak, a bőröm pedig hidratált, DE amint esetleg abbahagyom hámlok és újra előjön az összes pattanás. Ettől függetlenül a legjobb amit valaha próbáltam.

1 KRÉM