Lívia

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2015. december 13.

Korábban véleményeztem, kb mikor megjelent az illat, és lepontoztam, most pedig megváltoztatom róla a véleményem. Nagyon sokszor teszteltem és beleszerettem az illatba! Valójában egy meleg, ízig vérig a nagybetűs nő illata, télen melengető, karakteres illat. A black opium és e között kellett döntenem és ezt választottam. Nagyon tartós illat, csakis télre ajánlom, ekkor bontakozik ki a legszebben a bőrön. 5 csillag

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2015. december 13.

Többször is próbáltam, bőrömön és tesztcsíkon is, hát nekem nem tetszik! Olyan karácsonyi sütiillata van, ez nem egy olyan illat amit szívesen hordanék... Pedig annyira akartam, de rá kell jönnöm újra meg újra, hogy attól még hogy felkapott tömegdivat, nekem nem biztos hogy tetszik!!!

Dolce & Gabbana The One

Dolce & Gabbana The One
2014. július 3.

Rájöttem a titokra:) hüvösebb napokon teljesen kiteljesedik rajtam, és valóban tartós, erös illat, viszont a nagy melegben nem adja vissza ugyanezt. Ùgy döntöttem hogy nem adom el, szeretem ezt az illatot, de neki is idö kell, mire összeérik, télen pedig még jobb lesz!
Jah és nekem nem kell hozzá alkalom, én fújom ha ehhez van kedvem, akár munkába akár alkalomra.