livia1979

Regisztráció dátuma: 2013. január 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. január 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Alverde Vital Tagescreme Passionsblume

Alverde Vital Tagescreme Passionsblume
2015. január 29.

Tegnap vettem, elfogyott az arckrémem. Mindenképp natúrt szerettem volna venni. Nézegettem, mérlegeltem, erre esett a választásom. Első feladatom az volt, hogy a flakonból átnyomtam a krémet egy üveg tégelybe. Először az illata csapott meg, engem földimogyorósra emlékeztet. Az állaga nem sűrű, inkább folyósnak mondanám. Esti arcápolás után kentem fel (éjszakára is nappali krémet használok, mert nem szeretem a sűrű, vastag krémeket) egész jól beszívta a bőröm. Az alkoholt én is éreztem rajta, bár engem nem zavart. Reggel is használtam, két használat után mondhatom, hogy nem irritál, ha többet kenek fel belőle, kissé olyan érzés, mintha kukacosodna a bőrömön. A szokásos natúr arcápoló érzetét hozta eddig. Majd még updatelek :) A csomagolása miatt -1 pont.

Balea Candy Queen Ajakápoló

Balea Candy Queen Ajakápoló
2015. január 29.

Karamella mániás lévén kihagyhatatlan volt :) Isteni, ma visszamentem vettem még belőle kettőt :)

Aveo Lippenpflege Balsam SPF10

Aveo Lippenpflege Balsam SPF10
2015. január 2.

A héten vettem, mert szét volt száradva a szám, olyan szinten, hogy hámlott és be volt repedve. 350 Ft volt. Abszolút megérte, három nap alatt helyrehozta a bőrömet, csoda termék. Régebben volt ilyen a DM-Baleanak is, de azt megszüntették. Örülök, hogy rátaláltam erre, nálam csodaszer :)