livica33

Regisztráció dátuma: 2017. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Versace Eros Pour Femme EDT

Versace Eros Pour Femme EDT
2017. november 11.

Az itteni véleményeket olvasva azt gondoltam,hogy ez az EDT jobb mint az EDP verzió amit már parfümériában illatoltam és tetszett.. DE sajnos nekem nem az igazi ez a verzió, ennek a parfümnek teljesen olyan az illata mint a Bvlgari omnia coralnak, még kicsit sem hasonlit a Lady millionra...az EDP verzió az amelyik hasonlít rá. Sajnos a coral sem jött be nekem és ez sem tetszik....Ami nagyon bánt,mert vakon vettem egy 100 milis kiszerelést,jó áron, de akkor is.. Ha valakit érdekel jó áron megválnék tőle. bernula.livia@gmail.com címre írjon akit esetleg érdekel, képet is küldök róla szívesen.
Egy csillagot csak azért vonok le,mert nem az Én világom ez az illat,de attól még finom és tartós.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2017. október 15.

Nagyn szeretem ezt a krémes,sűrű testápolót. Nagyon jól hidratál,könnyen beszívódik az illata is elég kellemes.Téli időszakban szoktam használni,mert akkor jobban igényli a bőröm a töményebb hidratálókat. Plusz nagyon jók az összetevői, még ha olcsóbb kategóriás akkor is.

Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle

Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle
2017. október 15.

Összességében az illat maga elég kellemes, bár engem nem fogott igazán meg. A legnagyobb csalódás számomra az illat tartóssága, kb. 2 órát ha érzem magamon, utána ismét fújnom kell belőle.