Livomivo

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. április 25.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Száraz Hajra

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Száraz Hajra
2018. március 3.

Mi a ferjemmel kozosen hasznaljuk: o hamlo fejborre, en pedig viszketo fejborre, amit a fodrasz szetint egyfajta korpasodasert felelos gomba okoz, ami a fejboron tenyeszhet. Mindkettonknek bevalt, kordaban tartja a fejborunket. En hetente, kethetente hasznalom csak, a problemamentesseg fenntartasa okan. A ferjem heti 1-2 alkalommal.
Fontos, hogy nem taplalo sampon, ezert hajpakolast dobok fel utana, mert szaritja a hajszálakat (a fejbőrünket nem), az igaz.
Mi csak jokat mondhatunk, tokeletesen bevalt, evek ota hasznalatban van.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2018. március 3.

Puffadás ellen vettem és ugyan kirívó hatást nem tapasztaltam, azért kellemesen frissít és hűsít, ilyen módon pedig mégiscsak hat a puffadás ellen. Utána könnyebben beszívódik a szemkrémem, így ennek a nem várt mellékhatásának is örülök. Egyedül a béna csomagolásával bajom, mert csak egy cseppet oszlatok el a szemeim körül, így azt kiadagolni úgy, hogy pont az ujjbegyemre cseppenjen, és ne az üvegcse nyakára vagy a mosdóra, azért kihívás egy szemüvegesnek. Vagyis ebben az esetben szemüvegtlennek. :)

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha
2018. március 3.

Azért vettem meg, mert szuperérzékeny bőröm van és ennek a szérumnak kevés összetevője van, így reméltem, hogy nem fog irritálni. Nem is tette. Bő egy hét után észrevettem, hogy a szemöldökeim közötti két vonalka annyit halványodott, mintha 5 évet visszamentem volna az időben. :o) Ráadásként jól hidratál és könnyen rétegezhető más készítményekkel. Nekem bevált és kedvező ára miatt vásárolni is fogom a jövőben.

6 ÖSSZETEVŐ

Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Powder EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen