Lizz07

Regisztráció dátuma: 2019. május 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. május 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2020. október 3.

Reggeli rutinom része. Én főleg a zsírosodás mérséklése és folthalványítás terén vettem észre a pozitív hatásait. Nia szérum + PC Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30 krémmel együtt olyan ütős kombó, hogy az eddig 2-3 óra után diszkógömbbé váló fejemet elég max. egyszer a nap folyamán púderba mártani, de van, hogy nem is kell.
Évek óta bosszantott a zsíros T-zónám, de hála a Krémániának és a Skinsmart csapatának, ez a probléma már a múlté! :)

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2020. október 3.

Ha létezik csodaszer, akkor ez az!

Ez az első ilyen jellegű szerem, de nem keresgélek tovább, megtaláltam a nagy Őt!
Alapvetően nincs hatalmas nagy baj a bőrömmel, néha 1-2 pattanás, mitesszerek az orron és itt-ott zsírosodás. A fő célom az volt a rutin kiválasztásánál, hogy minimalizáljam a mitesszereket és mérsékeljem a zsírosodást. 34 éves vagyok így azért ezen felül az is meghatározó volt, hogy az idő múlásának a jeleit is minél később lássam magamon. Elég szerencsés vagyok ilyen téren, mert jó a genetikám, 10-15 évet letagadhatok, de azért na.
Felváltva használom hámlasztóval,így minden 2. nap esik rá a választás. Az első 1-2 hétben átestem a purging-en, de a gyulladt pattanások mellett már az 1. használat után észrevettem, hogy kisimít, valahogy szebb a bőrképem, így kitartottam és most már azt tudom mondani, hogy a hormonális pattanásokat (ha egyáltalán kijön) másnapra eltünteti (ha esetleg egy nagyobb jön ki, azt is 1-2 nap alatt lehúzza), kevésbé zsírosodik a fejem, szebbek/tisztábbak a pórusaim, az orrom mitesszerei is egyre halványabbak és a nyaki részt, ahol van 1-2 látható ránc, szépen kivasalta, alig látható már. A szemkörnyékem is frissebb, fiatalosabb tőle. Engem nem szárít, nyáron nem használtam külön hidratálót fölé, csak a szemkörnyékemet krémeztem még pluszba. Hűvösebb időben könnyebb krém kerül fölé, mert már érzem, hogy elbírja a bőröm.
2 hónapja használom, így már egyértelműen tudom, hogy mindig része lesz a rutinomnak. Plusz pont, hogy magyar termék, nem macerás a beszerzése és jó áron van. A csomagolása is nagyon praktikus.

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2020. október 3.

Előtte a TO nia szérumát használtam, de elég nehezen lehet már beszerezni, így váltottam erre. Egyáltalán nem bánom, mert az állaga és a hatása is jobb. Tényleg látványosan szebb lett a bőröm.
Reggeli és esti rutinom része. Gyorsan beszívódik, nem ragad tőle az arcom, semmilyen negatív hasát nem tapasztalok. Több terméket is alkalmazok mellette, de, ha nem használnám ezt, hiányozna a rutinomból, mivel ez is egyértelműen hozzájárul a bőröm szépítéséhez. A rutinomnak köszönhetően kevésbé problémás a bőröm és a zsírosodás sem olyan aggasztó mértékű már.
Maradok ennél!