Lizz07

Regisztráció dátuma: 2019. május 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. május 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. szeptember 2.

Ez a cucc egy csoda. A T-vonalam zsírosodását szépen mérsékli, a mitesszereimen is valamennyire segít, szebb bőrképet eredményez. Önmagában már ezért oda meg vissza lennék érte.
Azonban, ami miatt a legjobban imádom, az a folthalványító képessége.
Hatalmas, undi, fájdalmas puklik (amiket csak a bőrgyógyász tudott likvidálni) utáni foltokat nagyon hamar elkezdte halványítani. Már egész vállalhatóan nézek ki így majdnem 1 hónap használat után. Mivel nem az arcom az érintett terület, hanem nagyobb felület, így gyorsabban fogy, de annyi baj legyen. Megéri. Csak azt sajnálom, hogy nem előbb bukkantam rá. Megspóroltam volna vele némi pénzt is, mert a bőrgyógyász által felírt kencék sem értek el a folthalványításban ekkora eredményeket.

Tonymoly Floria Brightening Foam Cleanser

Tonymoly Floria Brightening Foam Cleanser
2019. szeptember 2.

Én is csak mintát próbáltam. Nekem is nagyon szárította a bőrömet és reggelre már 1 használat után is kipattogtam tőle. Rettenetes ez a cucc!

Nivea Expert Micellás Arctisztító Kendő

Nivea Expert Micellás Arctisztító Kendő
2019. augusztus 17.

Ez valami rettenetes...
Én is utazáshoz vettem, hogy ne kelljen még lemosókat is cipelnem. Az lett a vége, hogy vehettem lemosót, mert ez konkrétan a minimális sminkkel sem tudott mit kezdeni. A szempillaspirált 4 kendővel sem tudtam rendesen leszedni és nem éreztem tisztának az arcomat a használata után. A bőrömet is irritálta, az INCI is borzasztó. Soha többet...